Co dziś w serialach?

24 Stycznia 2011

Jeżeli nie masz pomysłu na dzisiejsze popołudnie, spędź je ze swoimi ulubionymi serialowymi bohaterami.

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5309

Ridge uważa, że Brooke niczego już nie czuje do Nicka, więc mogą planować ślub. Nie chce, aby ceremonia odbyła się w domu Eryka, gdzie mieszka również Donna. Kobieta dzwoni do Katie w sprawie uroczystego pożegnania Storma. Ta jednak nie chce w nim uczestniczyć.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2013

Grażyna jest przerażona aktem oskarżenia Ryszarda. Lubicz idzie z pismem do kancelarii mecenasa Kalickiego. Michał w dalszym ciągu namawia Zytę na przeprowadzkę do Krosna. Uważa, że jest to jego zawodowa szansa. Umówił się już z Jerzym i wbrew woli żony wyrusza w podróż. Agnieszka przyjmuje propozycję pracy w firmie Beaty. Marta zaprasza Bożenkę do grupy zaawansowanych. Tam dziewczyna poznaje Marcina, który nie szczędzi jej uszczypliwych słów krytyki. Pod domem Agnieszki pojawia się Miron. Mężczyzna prosi o rozmowę w kawiarni.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 50

Roma i Ryszard wybierają się do restauracji na kolację. Roma chce sama uregulować rachunek. Twierdzi, że nie płaciła w restauracji od 20 lat. Ryszard zostawia żonę przy stoliku i wychodzi do toalety. Tymczasem do Romy dzwoni Marysia, która nie może sobie dać rady z Mateuszem. Roma pospiesznie opuszcza lokal, zapominając o rachunku. Weronika jest zmęczona, w domu panuje bałagan, nie ma niczego do jedzenia. Paweł prosi ją, żeby się lepiej zorganizowała. Staś jest jednak wyjątkowo absorbujący. Paweł proponuje żonie, żeby zatrudnili nianię.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 528

Borys prosi Marię o spotkanie. Wyznaje, że się zakochał. Maria myśli, że to ona jest obiektem jego uczuć. Gdy okazuje się, że chodzi o Laurę, czuje się rozczarowana. Sabina w ostatniej chwili zmienia zdanie w sprawie przyjazdu Kajtka do Warszawy. Nie chce, by syn miał kontakty z Maćkiem. Władek jest załamany. Maciek spotyka się z Sabiną, oznajmia, że za jej zgodę na spotkania Kajtka z ojcem jest gotów odejść od Władka.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 804

Zduńscy opowiadają rodzicom o problemach z agresywnym klientem agencji. Maria jest przerażona, przypomina sobie atak Radosza, który chciał porwać jej dziecko. Piotrek szykuje się do wyjazdu służbowego do Berlina. Kuba i Paweł obiecują, że pod jego nieobecność otoczą Kingę opieką. Mirka umawia się z Jankowskim. Oboje zaczyna łączyć nić sympatii. W przerwie między badaniami Marek wraca do domu. Lekarze nie postawili diagnozy, ale Mostowiak jest pełen nadziei. Odwiedza w Warszawie Hankę. Widzi, że żona odbiera przesyłkę zaadresowaną do Anny.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 16

Konstancja próbuje zmusić Artura, by zwolnił Monikę. W trakcie kłótni Artur informuje Konstancję o urodzinach Hani, jednak ona mówi, że nie zamierza przyjść na przyjęcie. Artur kontaktuje się z Cezarym, aby poprosić go o zorganizowanie występu tygryska. Monika jest załamana. Idzie do domu, gdzie wyżywa się na worku treningowym. Tymczasem Konstancja zmienia zdanie i przychodzi z prezentem na przyjęcie urodzinowe Hani. Wywołuje to serię nieprzewidzianych zdarzeń.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-24 13:52:14

Mi się wydaje, że ojca Artura;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-24 13:29:14

a jak myślicie kogo odwiedza Izabela w tym domu opieki?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-24 20:22:13

nie mam pojęcia .. zaraz będę oglądała dzisiejszy odcinek bo do jutra do 14. zwariuję :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-24 11:30:23

irytuje mnie stary Błażeja i Oli, niech się lepiej zajmie kupnem psa , który zastąpi dziecko Renacie :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-24 13:22:42

hahahahaha ;d mnie osobiście rozwaliło to z tym psem ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-24 00:51:47

nie na worku, tylko skakance papilocie. prosto w serce

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-24 00:24:09

ciekawe czy Filip wybaczy Marcie ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-24 14:47:02

oby nie -,- . jak Marek zdradził Hankę w M jak Miłość to chciałam , żeby ona mu wybaczyła . Ale teraz jestem za tym , aby Filip nie wybaczał Marcie ! Zrobiła z siebie teraz pustą lalkę ;x .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1