Co dziś w serialach?

18 Stycznia 2011

Serialowy przewodnik pozwoli Ci dowiedzieć się, co wydarzy się w najbliższych odcinkach Twoich ulubionych telenowel!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5303

Stephanie i Eryk podpisują dokumenty rozwodowe. Mimo ciężkiego stanu Katie Donna nie ma zamiaru odkładać ślubu z Erykiem. Ridge jest zdania, że jego ojciec podjął pochopną decyzję. Prosi, żeby przemyślał ją ponownie. Sugeruje, że Donna nigdy nie zdoła zastąpić mu Stephanie.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2009

W firmie Jerzego trwa kontrola z ZUS-u. Mężczyzna odkrywa, że Renata zapomniała upomnieć się o podpisy dwóch współpracowników. Poleca Michałowi udać się na budowę i zdobyć brakujące podpisy, zanim odkryją to kontrolerki. Do Agnieszki dzwoni Miron, ojciec Zosi, odsiadujący karę w więzieniu. Michał i Kinga spotykają się, aby omówić wyjazd chłopców na ferie. Potrzebny jest sprzęt i Kinga chce, aby mężczyzna pomógł go sfinansować. Ryszard zostaje ogłoszony internetowym bohaterem miesiąca. Jerzy chce założyć filię firmy pod Krosnem.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 526

Ksawery znów musi jechać do Zakrzewia, by zająć się zaniedbywaną przez męża Aliną. Kasia ma dosyć tego, że matka jest ważniejsza od niej. Żali się Tymonowi. Chłopak zaprasza ją do kina. Po powrocie z urlopu Natalia zastaje mieszkanie puste bez mebli i rzeczy Łukasza. Malwina oczekuje na przyjazd Przemka. Marczakowie zaczynają wątpić, czy chłopak się pojawi. Tymczasem Waldemar oznajmia Ksaweremu, że zamierza odejść od Aliny. Chłopak jedzie do Klaudii, każe jej zostawić ojca w spokoju.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 803

Anna wyjeżdża na kilka dni, klucze zostawia Hance. Mirka odwiedza Kubę w pracy, kolejny raz spotyka Jankowskiego. Mężczyzna proponuje jej podwiezienie. Kinga opowiada Piotrowi o problemach z agresywnym klientem. Mąż razem z kolegami idą na spotkanie, które mężczyzna wyznaczył Zduńskiej w parku. Kilka godzin później ktoś wybija na Deszczowej okno. Filarski prosi Marszałka, by został jego wspólnikiem i pomógł mu prowadzić firmę. Łukasz umawia się na wspólną naukę z Gabi oraz Ewą. Henio pożycza od Andrzeja dziesięć tysięcy złotych.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 12

Artur spotyka się z mężczyzną podającym się za ojca dzieci. Okazuje się, że jest to oszust. Konstancja rozmawia z Wiki. Twierdzi, że Artur ją lekceważy. Jest też zaniepokojona obecnością Moniki w jego otoczeniu. Czarek wraz z członkami zespołu przybywają na miejsce, gdzie mają zagrać koncert. Okazuje się, że jest to impreza piknikowa, zorganizowana dla rodzin z dziećmi. Tymczasem Artur znajduje ulotki reklamujące występ zespołu. Chcąc rozweselić dzieci, zabiera je na koncert.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-28 21:53:58

xesfrB biwditkyweng

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-27 09:42:18

kXlu4a supheexxvtid

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-26 15:29:41

Your story was really ifnoramitve, thanks!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-18 22:56:54

A potrzebne ci sa opisy, zeby obejrzec ten serial? Moim zdaniem jest bardziej interesujacy niz te opisane razem wziete... Ja juz ogladam drugi sezon, wiec na tvn nie ogladam bo juz wiem co sie wydarzy... :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-18 13:03:09

a gdzie pamietniki wampirow ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1