Co dziś w serialach?

13 Stycznia 2011

Kolejny po „Na dobre i na złe” oraz „Dr House” serial o szpitalnych perypetiach. Nie przegap premierowego odcinka „Siostry Jackie”!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5297

Ku zaskoczeniu rodziny Stephanie proponuje, by Eryk i Donna wzięli ślub, a następnie zamieszkali w rezydencji Forresterów. Chce, by ich dom nadal był miejscem spotkań dzieci i wnuków podczas rodzinnych uroczystości. Sama zamierza się wyprowadzić. Nick obawia się, że Ashley może być w niebezpieczeństwie. Jego nastrój udziela się Katie, która postanawia złożyć Ashley wizytę. Katie dociera do domu Ashley, gdy Storm wyciąga z kieszeni broń.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2006

Kamila nie chce jechać z Elżbietą na wycieczkę do Indii, ponieważ Błażej zaproponował jej obóz narciarski. Ela namawia Jerzego na wyjazd. Mężczyzna ostatecznie zgadza się jej towarzyszyć. Ola opowiada siostrze o kłótni z Norbertem. Aga doradza jej, aby nie wtrącała się w sprawy między Norbertem a jego matką. Bogna i Leszek wybierają się do Hrubieszowa na pogrzeb. Nie mają jednak z kim zostawić dzieci. Ola proponuje, że się nimi zaopiekuje. Ryszard składa wizytę mecenasowi Kalickiemu, który zapoznaje się z jego sprawą.

TVP1, 20:35, Ojciec Matuesz, odc. 34

W okolicach hotelu zostaje znalezione ciało niejakiego Bielskiego. Mężczyzna był kierownikiem firmy. Policja bada okoliczności jego śmierci. Nie wiadomo, czy Bielski popełnił samobójstwo, czy został zabity. Podczas śledztwa wychodzi na jaw, że szantażował ludzi. Wiele osób mogło mieć powody, by się go pozbyć. Tymczasem w przykościelnej stołówce dla bezdomnych pojawia się włóczęga, który w noc zabójstwa widział odjeżdżającą spod hotelu Ninę. Kiedy kobieta zostaje zatrzymana, okazuje się, że i ją szantażował Bielski.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 47

Weronika i Staś przyjeżdżają ze szpitala do domu. Pierwsze dni są dla kobiety trudne. Gdy dziecko nie śpi, Leszczyńska czuwa przy łóżeczku. Pawła bardzo niepokoi zachowanie żony. Weronika prosi o zakup zestawu do nasłuchu oddechu u dziecka. Łukasz Barański zakłada zespół. Zostaje perkusistą. Prosi Romę, żeby porozmawiała z ojcem o udostępnieniu garażu na próby. Ryszard daje się przekonać, ale jest poirytowany obecnością grających chłopców. Nieoczekiwanie ojciec i Łukasz dochodzą do porozumienia.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 524

Dorota odkrywa, że przed kilkunastoma laty Michał i Edyta byli zaręczeni. Czuje się zdradzona i oszukana. Alek i Iwona nie mogą dojść do porozumienia w kwestii ślubu. Chłopak prosi mamę, by porozmawiała z dziewczyną. Iza spotyka się z księdzem Antonim, zwierza się, że Rafał znów zaczął być agresywny. Szymon szuka wsparcia u Blanki. Wie, że źle zrobił, pojawiając się na chrzcinach, ale tęskni za małym.

TVP2, 21:40, Dr House, odc. 128

Po wygranym pojedynku na miecze z dowódcą straży królewskiej sir William pada nieprzytomny. Trafia do izby przyjęć szpitala Princeton Plainsboro. Po wykluczeniu wstrząśnienia mózgu członek kostiumowej grupy rekonstrukcyjnej dostaje się pod opiekę House'a. Doktor jest przekonany, że przyczyną choroby jest czynnik środowiskowy. Zleca przeszukanie miejsca, w którym odtwarzano życie w średniowiecznym mieście. Wilson zaczyna się spotykać z pierwszą żoną.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-13 19:51:10

siostra jackie ... hmm coś jak dr house w gorszej wersji :]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-13 16:06:19

Siostra Jackie trąbią o niej od dawna;P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-13 16:04:36

co to za nowy serial?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1