Co dziś w serialach?

12 Stycznia 2011

Już teraz dowiedz się, co wydarzy się w kolejnych odcinkach Twoich ulubionych seriali!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:10, Moda na sukces, odc. 5295

W sali sądowej wszyscy z niepokojem czekają na orzeczenie sądu. Wreszcie sędzia wraca i oznajmia, że przywraca Taylor opiekę nad Jackiem, którą będzie sprawowała razem z Nickiem. Mają sami ustalić szczegóły. Taylor i Rick dziękują Nickowi za to, że na rozprawie wydał pozytywną opinię o Taylor. Brooke prosi Taylor, żeby pozwoliła jej widywać Jacka, ale ona odsyła ją do Nicka.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2005

Ryszard dostaje zawiadomienie z prokuratury. Cieszy się ze wsparcia internautów, ale musi zacząć myśleć o procesie. Profesor dziwi się, że Rysiek nie ma adwokata. Obiecuje, że skontaktuje go z mecenasem Kalickim. Norbert i Ola robią zakupy dla matki chłopaka. Ponieważ on spieszy się na egzamin, Ola proponuje, że dostarczy zakupione produkty. Matka Norberta jest wobec niej złośliwa. Oskarża Olę o izolowanie od niej Norberta. Wieczorem okazuje się, że chłopak nie zdał egzaminu. Przed wejściem do sali Matka zadzwoniła do niego ze skargą na Olę.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 46

Weronika przekonuje Pawła do uczestniczenia w porodzie. Lekarz wyznacza termin za trzy tygodnie. Ponieważ zachowanie ciężarnej zaczyna być uciążliwe, rodzina zastanawia się, co zrobić, by przyspieszyć poród. Szef prosi Ryszarda, żeby podjechał jego luksusowym samochodem do myjni. Tam mężczyzna spotyka kolegę z liceum  posiadacza wspaniałego auta, markowego ubrania i pięknej kochanki. Kolega zaprasza Ryszarda na zjazd absolwentów, który ma się odbyć tego wieczoru. Po powrocie do domu Ryszard zwierza się Romie, że czuje się nieudacznikiem.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 523

Marta i Kasia starają się przekonać Oksanę, by zwróciła się o pomoc do fundacji zbierającej fundusze na operacje dzieci z wadami serca. Kobieta boi się jednak deportacji i utraty dochodów. Karolina osacza Roberta. Oferuje pomoc w zbieraniu pieniędzy na operację Saszy _ chce zorganizować aukcję obrazów. Magda prosi Kasię, by ostrzegła Martę przed Karoliną. Borys interesuje się Laurą. Maria jest zazdrosna o przyjaciela. Kazik, ojciec Zuzi, informuje Różę i Zdzisia, że jego oferta za zrzeczenie się praw rodzicielskich jest nieaktualna.

TVP2, 20:45, Nowa, odc. 6

W trakcie napadu na bank bandyta bierze zakładników. Na miejsce wydarzenia przyjeżdżają Barska, Wolski i Ada oraz oddział antyterrorystów, a także Andrzej Radwan, negocjator z komendy głównej. Nawiązuje kontakt z napastnikiem, który żąda 2 milionów złotych. Negocjator zgadza się na jego żądania pod warunkiem zwolnienia zakładników. Doprowadza do wymiany. Gangster odjeżdża podstawionym samochodem, zabierając ze sobą dyrektora banku. Wkrótce policja odnajduje postrzelonego dyrektora oraz zwłoki napastnika.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-12 18:21:07

janusz ten dziad stary na miejsu marty bym kopnela tego starego pryka w dupsko... an on przystojny jak widze jak on klei sie do niej to az bmy strzelila go w pysk

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-12 16:52:09

ja na miejscu Marty odrazu żuciłabym tego Filipa bo cienias i idiota do tego ciągle myśli o własnej dupie nedzny "artysta" a Janusz to prawdziwy mężczyzna pilot ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-12 13:41:00

Tylko ze Marta ma dziecko z Filipem on jest mlody i pasuja do siebie. . . on wcale nie jest rozkapryszony tylko ze chce i spelniac marzenia i to dla niego wielka szansa. . . moze w koncu moiglby utrzymywac rodzine bo dla nieho nie jest komfortowa stuacja caly czas siedziec w domu z dzieckiem , pewnie jest mu tez z tego powodu glupio, a jego matka chce dla niego szczescia z reszta dla calej ich rodziny. . .A co do tego Janusza to go nie cierpie. . Marta ma przeciez rodzine i jak mu o tym powiedziala on powinien sie wycofac a nie robic by ona sie w nim zakochiwala coraz bardziej . . . za tym Janusz moglby byc jej OJCEM !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-12 13:25:19

A ja chce żeby Marta i Filip się rozeszli, bo jej nie lubię.. a poza tym będzie ciekawiej ; d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-12 12:33:28

mnie za to rozwala sytuacja grazyny i blazeja :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-12 12:32:02

ona ma w Polsce swoja wymarzoną pracę, rodzinę, przyjaciół, no i Janusza więc dlaczego miałaby z tego wszystkiego rezygnować pod duza presja i nagle? trzeba sie nad tym zastanowić... racja filip jest rozkapryszony,a ta jego mamuśka.. ech szkoda gadać..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-12 12:02:50

ojj ona chce zostać dla swojego kochanka Janusza....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-12 11:43:07

w dodatku Filip jest rozkapryszonym dzieciakiem, egoistą.. ciągle tylko mecze i `podaj mi piwo`.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-12 11:40:38

no ale z drugiej strony dlaczego musi zmieniac cale swoje zycie dla filipa? Póki co nie znam faceta, ktory by zmienil cale soje zycie dla zony.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-12 06:42:16

w na wspólnej marta zachowuje sie fes nieodpowiedzialnie i mnie wkurza.-.-

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1