Co dziś w serialach?

10 Stycznia 2011

Kto z kim i dlaczego? Nie czekaj ani chwili dłużej! Poznaj dalsze losy Twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5291

Taylor i Rick proszą Nicka, żeby podpisał dokument, dzięki któremu Taylor będzie mogła uzyskać prawo do opieki nad Jackiem. Do rozmowy wtrąca się Katie. Pełniąc funkcję recepcjonistki w domu mody "Forrester", Pam podsłuchuje przez intercom rozmowę Donny i Eryka.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2003

Norbert dowiaduje się, że jego matka próbowała popełnić samobójstwo. Ojciec chłopaka uważa, iż to manipulacja. Kasia nie chce iść do szkoły. Ryszard postanawia porozmawiać z dyrektorem placówki. Tłumaczy, że szkoła powinna zapewnić córce bezpieczeństwo. Jerzy namawia szwagra do złożenia pozwu sądowego. Alicja nie wyraża zgody na sprzedaż domu. Marczyński jest w złej sytuacji i bezskutecznie próbuje pożyczyć pieniądze od Pawła. Namawia również Koziełłę do kupna rodzinnych numizmatów.

TVP2, 19:00 Licencja na wychowanie, odc. 44

Wiktoria i Łukasz wybierają się na imprezę. Dziewczyna zobowiązuje się, że upiecze na tę okazję babeczki. Weronika płacze, wspominając psa. Wiktoria podsuwa jej pomysł, że powinna zacząć gotować, bo to uspokaja. Weronika rozpoczyna produkcję dań i deserów. Magda, Roma i Marysia jadą z Mateuszkiem do sklepu, żeby kupić Magdzie bieliznę. Dziewczynki mierzą biustonosze, namawiają mamę do zakupu seksownych dodatków. Gdy Roma przymierza gorset, Mateusz wybiega ze sklepu. Barańska, która rusza za małym, zostaje zatrzymana przez ochronę.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 521

Oksana wraca z Ukrainy wraz z 11-letnim synem Saszą. Stefan namawia małego na grę w piłkę z Wojtkiem i Stasiem. Nie zdaje sobie sprawy, że chory na serce chłopak nie powinien się przemęczać. W trakcie zabawy dziecko traci przytomność. Łukasz i Bogdan nadal nie potrafią się dogadać. Dopiero wypadek w sklepie zbliża ich do siebie. Alek ma żal do Iwony, że ukrywa zaręczyny przed rodzinami. Młodzi kłócą się. Kasia opowiada Marcie o trudnej sytuacji Oksany i chorobie jej syna. Walawska deklaruje pomoc w znalezieniu lekarza.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 800

Tomek, na prośbę Barbary, znajduje adres Anny Gruszyńskiej. Tymczasem dziewczyna zaprzyjaźnia się z Hanką, której opowiada o swojej przeszłości. Wyznaje, że jej mąż, który zginął w wypadku, był alkoholikiem. Ona kilka lat spędziła za granicą, a obecnie planuje prowadzenie kawiarni osiedlowej "Pastelowej". Marta odkrywa, dlaczego Andrzej ją okłamywał. Okazuje się, że Budzyński kupił jej w prezencie dom po Jaroszym.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 6

Kuba, Laura i Hania zamieszkali w domu Artura. Dziewczynki nie mają problemów z odnalezieniem się w nowej rodzinie, tylko Kuba wydaje się niepewny nowej sytuacji. Konstancja zmusza Artura do wieczornego wyjścia na wcześniej umówioną kolację. Artur prosi Monikę o opiekę nad dziećmi. Monika przyjeżdża do Artura i poznaje Konstancję. Obie panie nie przypadają sobie do gustu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-14 19:44:06

z jakiego serialu jest to zdjęcie przy tekście?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-10 22:25:13

sos mi vida górą! polskie to badziewie..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-10 19:18:39

jejku jak ja kocham prosto w serce ! Polska wersja dużo lepsza od oryginalnej!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-10 16:10:13

dnooo te seriale

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-10 13:10:29

elo!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-10 06:58:27

super

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1