Co dziś w serialach?

04 Stycznia 2011

Nie możesz doczekać się kolejnego odcinka swojego ulubionego serialu? Wystarczy, że zajrzysz do naszego przewodnika, a wszystko stanie się jasne!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5285

Nick jest zaskoczony, kiedy Katie radzi mu, by przestał się widywać z Bridget. Niespodziewanie kobieta zaczyna go całować. Brooke boi się o Ricka. Nie podoba się jej, że spotyka się z Taylor. Brooke i Ridge postanawiają z nią o tym porozmawiać.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1999

Paweł śmieje się z rodowego sygnetu, który zamówił Jerzy. Tymczasem Chojnicka zamierza go nosić na co dzień. Podczas rozmowy z ojcem Ola wyjawia mu, że postanowili z Norbertem wynająć mieszkanie. Paweł nie jest zachwycony, ale zgadza się pomóc finansowo młodym. Bogna idzie na pierwszą wizytę do poradni psychiatrycznej. Umniejsza jednak problem, a nawet mu zaprzecza. Jerzy postanawia kupić nowy telewizor. Paweł wpada na pomysł, że Ola i Norbert mogliby zamieszkać w mieszkaniu Grażynki i Ryśka.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 42

Paweł martwi się, że Bartek nigdzie nie wychodzi, tylko całymi dniami ślęczy na książkami. Bezskutecznie próbuje wyciągnąć syna na basen. Weronika mówi synowi, żeby się nie przemęczał. Tego samego dnia Bartek wraca ze szkoły z tróją z kartkówki. Tymczasem Wiktoria dostaje piątkę z matematyki. Leszczyńscy są zaskoczeni. Sytuacja znów się powtarza. Okazuje się, że rodzeństwo zawarło pewną umowę. Ryszard wybiera się na delegację. Gdy wyjeżdża, atmosfera w domu rozluźnia się. Dzieci zamawiają pizzę, Roma czyta nocami prasę.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 518

Klara nadal nie chce się zgodzić na wakacyjny wyjazd z Hubertem do Rzymu, choć Nejman zaproponował, że w tym czasie zabierze Danutę na wieś. Ilona próbuje przekonać dziewczynę, by przestała być nadopiekuńcza w stosunku do matki. Iwona i Alek jadą do Kruszynian, w rodzinne strony chłopaka. Iwona jest zachwycona widokami, zabytkami i tatarskimi potrawami. Dominika proponuje Zdzisiowi i Zenkowi stałą współpracę. Mężczyźni są pod wrażeniem uroczej blondynki i zgadzają się na wszystko. Zdzisio domyśla się, że dziewczyna jest prostytutką.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 799

Tomek jest rozczarowany postępowaniem Małgosi. Gdy do niej dzwoni, ona nigdy nie ma dla niego czasu. Wypytuje Budzyńskiego o jego przyjaciela, Artura, który pomaga dziewczynie w Rzymie. Okazuje się, że mężczyzna jest w trakcie rozwodu. Zosia kłóci się z koleżankami, które wytykają jej, że nosi niemodne ubrania. Agnieszka pomaga jej rozwiązać szkolne problemy. Renia zaprasza przyjaciół na ślub. Ewa sprzeciwia się małżeństwu ojca, odmawia przyjazdu na uroczystość. Dorota planuje iść na ślub z Lewickim. Budzyński spotyka się w kawiarni z kobietą.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-04 13:19:17

gdzie jest rysio i grazynka??? skoro ola moze tam mieszkac???????????????????????????????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-04 16:02:33

Grażynka razem z Rysiem kupili mieszkanie po Czesi które wyremontowali i chcą wynając żeby mieć dodatkową kase.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-04 10:03:44

piękne ma Agnieszka meble w kuchni :)) nie moge się napatrzeć

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-04 17:13:53

naklejki kochana na meble z ikei:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-04 20:47:17

piękne? wieś śpiewa i tańczy moim zdaniem.. tzn. meble ładne, ale właśnie te kwiatki. ;) no ale kwestia gustu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-04 08:12:27

111

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1