Co dziś w serialach?

03 Stycznia 2011

Nie czekaj do wieczora!Już teraz zajrzyj do naszego serialowego przewodnika!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5283

Ashley słyszy kłótnię Ridge'a i Storma, nie wie jednak, czego dotyczy spór. Nick za namową Ricka zgadza się, żeby Taylor mogła zabierać czasem Jacka. Po rozmowie z Brooke zmienia jednak decyzję.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1998

Błażej odwiedza Kamilę, która ma poparzoną nogę. Dziewczyna uległa wypadkowi podczas sylwestra. Ola opowiada koleżance o udanym wypadzie w góry. Norbert chwali się ukochanej, że dostał pracę. Leszek proponuje Bognie leczenie psychiatryczne. Paweł i Krystyna jadą na Sadybę, żeby namówić Elżbietę na występ w programie telewizyjnym. Chojnicka zgadza się, ale pod warunkiem, że wcześniej przećwiczą wypowiedzi. Jerzy wraca od jubilera i pokazuje rodzinie sygnet rodowy z herbem Lubiczów.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 41

Barańscy wybierają się na wycieczkę. Chcą jechać rowerami za miasto. Mimo bardzo wczesnej pory, jadą do Leszczyńskich, by odzyskać pompkę rowerową. Paweł zazdrości Ryszardowi mobilizacji w rodzinie. Wycieczka nie należy jednak do udanych. Barańskich zaskakuje ulewa. Udaje im się schronić pod wiatą przystanku. Z nudów zaczynają grać w pytania. Paweł kupuje Bartkowi rower, próbuje zachęcić dziewczyny do wyjazdu na wycieczkę. Następnego dnia zabiera rodzinę na wyprawę rowerową. Teraz on potrzebuje pompki, która jest u Barańskich.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 517

Ksawery podejrzewa, że ojciec ma romans. Waldemar odpiera zarzuty. Chłopak jednak nie wierzy w jego zapewnienia i próbuje dociec prawdy. Wojtek wyjeżdża z Borysem w góry. Przed wyjazdem Borys czule żegna się z Marysią. Roman, obserwujący tę scenę, jest zazdrosny. Kazik, ojciec Zuzi, nachodzi Różę i Zdzisia. Tym razem chce, by Cieślakowie zatrudnili go do pomocy w ogrodzie. Spotkanie kończy się awanturą.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 798

Marek dojeżdża bezpiecznie do Niemiec. Do mieszkania w bloku Hanki wprowadza się Anna Gruszyńska. Mostowiakowa zaprzyjaźnia się z nową lokatorką. Nie wie, że sąsiadka ją okłamuje. Mirka wyznaje Irkowi, że pragnie założyć rodzinę i mieć dzieci. Ponieważ Podleśny nie jest na to gotowy, nie mogą dłużej być razem. Kwiatkowska odwiedza Kubę w pracy. Przy okazji poznaje jego szefa. Jankowski trafia do aresztu. Policja ustala, że pogróżki, które dostawał, Zduński pochodziły z komputera biznesmena.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-04 00:17:59

mucha ma płaszcz z bershki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-03 18:24:28

ZAPRASZAM NA MÓJ PASAŻ ! TANIO ! CENY DO NEGOCJACJI !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-03 14:40:32

ohhh!honorata zdradza romana!to straszne!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-03 14:37:59

masacraa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1