Co dziś w serialach?

30 Grudnia 2010

Nie musisz czekać do wieczora, aby dowiedzieć się, co słychać u twoich ulubionych bohaterów! Wystarczy zajrzeć do naszego przewodnika!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5279

Ridge idzie do Ashley, która wróciła z Genoa City. Jest dumna z brata, Jacka Abbotta, który stworzył internetowy magazyn mody  "Restless Style". Dziewczyna nie chce rozmawiać z Ridgem na temat jego problemów sercowych. Phoebe zapewnia Ricka, iż nie jest już tą samą dziewczyną, co kiedyś i że wciąż go kocha. Wspomina wspólnie spędzone chwile.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1996

Powodowana wyrzutami sumienia Bogna oświadcza mężowi, że chce sprowadzić ojca do siebie. Leszek protestuje _ mają już dość problemów. W trakcie sylwestrowych zakupów Bożenka i Kamila trafiają na Darię. Wychodzi na jaw, że razem z Błażejem będzą czynić honory domu. Marczyński wyjaśnia Feliksowi, iż działka, na której Niemiec chciał budować spa, była skażona. Paweł i Leszek rozmawiają o problemie alkoholowym Bogny. Lubicz oferuje pomoc w kontakcie z psychiatrą. Zrozpaczona Kamila dzwoni do Błażeja, że nie przyjdzie na sylwestra.

TVP1, 20:25, Ojciec Mateusz, odc. 35

Karolina próbuje rozmawiać z Rafałem, by wyjaśnił sprawę jej obecności w czasie zabójstwa Szorskiego. Rafał odmawia; zdesperowana dziewczyna grozi bronią i bierze Mateusza jako zakładnika. Trwają poszukiwania uprowadzonego księdza, miasto jest zablokowane. Karolina wyjaśnia, że jej desperacki krok jest próbą obrony przed oskarżeniami. Dziewczyna dzwoni na plebanię i żąda 30 tysięcy zł okupu. Karolina opowiada Mateuszowi o pracy dla Szorskiego, o tym, że to nie ona go zabiła. Jubiler wie, że była w tym czasie u niego.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 40

Ojciec Pawła dochodzi do wniosku, że spędza z synem mało czasu. Szef doradza Leszczyńskiemu wycieczkę pod namiot, na ryby. Paweł jest przerażony, że będzie z ojcem sam na sam. Postanawia zabrać Bartka. Gdy docierają nad jezioro, okazuje się, że mają dwuosobowy namiot. Magda i Roma zastanawiają się nad zasadami wiary. Marysię wyrzucono z zajęć religii. Okazuje się, że pani od biologii jest jednocześnie katechetką. Nauczycielka poleciła napisać wypracowanie o ssakach. Marysia napisała o małpce rezusie, ale słowo zostało zmienione na Jezusa.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 516

Waldemar nadal spotyka się z Klaudią. Cały dzień nie odbiera telefonów od żony, co wzbudza jej niepokój. Alina wypytuje Ksawerego o zapracowanego ojca. Po spotkaniu Ksawery dzwoni do Waldemara. Natalia i Łukasz idą na obiad do Zwoleńskich. Bogdan jest niemiły dla Halickiego. Udaje się go jednak przekonać, by dał Łukaszowi szansę. Alek i Iwona spotykają w mieście Dżannet, siostrę cioteczną Aleksandra. Iwona dowiaduje się od niej, że za kilka dni wszyscy spotkają się na zjeździe rodzinnym w Kruszynianach.

TVP2, 21:40, Dr House, odc. 127

Gdy ginie noworodek, Cuddy ogłasza blokadę szpitala. Ochroniarze, policja i dyrektorka prowadzą poszukiwania, a pacjenci, goście oraz personel muszą pozostać w miejscach, w których się znajdują. Dotyczy to także członków zespołu House'a. Taub i Foreman utknęli w archiwum, Trzynastka i Wilson w kantynie, House w pokoju umierającego pacjenta, a Chase z Cameron w pustej sali.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-30 19:01:19

Rock the PARTY :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-30 17:13:18

hahaha jawnie, nie macie czym sie przejmowac? ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1