Co dziś w serialach?

21 Grudnia 2010

Nie możesz się już doczekać popołudnia, aby obejrzeć swój ulubiony serial? Wystarczy zajrzeć do naszego przewodnika, a wszystko stanie się jasne!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5269

Pam podstępem zostaje recepcjonistką w firmie Eryka. By zjednać sobie jego sympatię, umawia się z Donną na herbatkę po pracy. W domu Nicka dochodzi do konfrontacji między Brooke i Bridget, która słyszała rozmowę matki z ukochanym.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1989

Krystyna i Paweł rozmawiają o relacjach między Norbertem a jego matką. Dochodzą do wniosku, że wyjazd w góry jest dobrym rozwiązaniem. Elżbieta postanawia pomóc Beacie w przygotowaniu Wigilii. Jasiek chciałby, aby w kolacji uczestniczył ojciec, ale Jacek stanowczo odmawia. Na Sadybę przychodzi Błażej, który musi odebrać koronki dla Surmaczowej. Kamila jest przekonana, że chłopak szuka pretekstu, żeby ją zobaczyć. Ryśkowi udaje się przekonać oficera śledczego do zgody na świąteczny wyjazd. Lubicz oświadcza rodzinie, że wyjeżdżają do Brzezin.

TVP2, 19:00, Licencja  na wychowanie, odc. 34

Barańscy przygotowują się do wizyty nowego członka rodziny _ brata Ryszarda. Pouczają dzieci, jak mają się zachowywać przy stole. Godzinę przed umówionym spotkaniem w domu Barańskich zjawia się matka Ryszarda. Agentka biura nieruchomości prezentuje Leszczyńskim ofertę _ dom do remontu. Razem z nimi lokum oglądają inni klienci, którzy są zdecydowani na kupno. Nie mając czasu do namysłu, Weronika bez wahania podpisuje umowę. Niestety, okazuje się, że dom jest w gorszym stanie, niż myśleli.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 510

W gazetach ukazują się ogłoszenia Piotra o zaginięciu Kai. Na anons odpowiada Aldona _ współlokatorka Kai z więzienia. Okazuje się, że Kaja niedawno ją odwiedziła. Roman załatwia Wojtkowi obóz sportowy, ale syn nie chce jechać. Borys zabiera Wojtka na ryby. Chłopak zwierza się Sacewiczowi, że ma w szkole problemy w związku z nadwagą. Klara i Ada idą na próbę zespołu Huberta i Kuby. Starania Klary o to, by Kuba i Ada się pogodzili, przynoszą efekt. Danuta oznajmia, że został odwołany turnus rehabilitacyjny, na który miała jechać.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 795

Tomek przekazuje Barbarze informacje o Annie Gruszyńskiej. Kobieta spędziła ostatnie lata w więzieniu. Staszek prosi Renię o rękę. Lekarka przyjmuje oświadczyny. Irek godzi się z Mirką, proponuje Kubie pracę przy renowacji pałacu na Śląsku. Ziober przekazuje mu nowe informacje o Jankowskim. Okazuje się, że kierowca biznesmena ma alibi. Rodzice martwią się o zdrowie Marka. Tymczasem Mostowiak przed wyjazdem do Niemiec opowiada Nowackiemu o swojej chorobie. Prosi, by otoczył opieką Hankę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-21 14:31:11

Ja słyszalam ze Ojciec Majki zginoł w wpadku samochodowym...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-21 13:53:00

IDIOTKA. TASIEMCE NIE TASIEMCE, ALE ZAWSZE JEST NA CZYM OKO ZAWIESIC WIECZOREM BO I TAK W TV JEST WIELKIE GOWNO.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-21 08:32:55

ha dobree

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-21 07:12:23

tasiemce powiadasz?a zaloze sie ze napewno je ogladasz!!bo w przeciwnym razie bys tu nie wchodzila!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-21 08:47:12

spójrz na jej zdjęcie, pewnie nic innego nie robi całymi dniami ..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-21 01:41:15

Tasiemce, ktore chyba nigdy sie nie skoncza :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1