Co dziś w serialach?

15 Grudnia 2010

Kolejne rozstanie czy może nowa miłość? Nie przegap nowych odcinków Twoich ulubionych seriali!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5261

W sądzie Storm wzywa na świadka Jamesa Warwicka, który potwierdza, że Taylor jest alkoholiczką i miewa halucynacje. Przesłuchana zostaje również Brooke. Kobieta opowiada o oskarżeniach Taylor pod jej adresem. Nick wyznaje, że kocha żonę, ale jej stan psychiczny nie pozwala na opiekę nad Jackiem. Eryk spotyka się z Donną. Obiecuje jej, że zostanie ze Stephanie tylko do czasu ich jubileuszu.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1985

Norbert zostaje na stałe u Lubiczów. Chłopak martwi się jednak, że Paweł uważa go za intruza. Ryszard coraz bardziej zaprzyjaźnia się z profesorem. Podczas wspólnego obiadu zwierza się mu ze swojego problemu. Starszy pan opowiada z kolei historię życia ojca, który podczas wojny wykonywał wyroki na kolaborantach. Monika jest zła na Feliksa o jego humory. Tymczasem mężczyzna rozgląda się za jakimś lokum na okres świąt. Rozmawia na ten temat z Grażynką, która ma mieszkanie do wynajęcia. Okazuje się, że Zyta nie jest jednak w ciąży.

TVP1 20:25, Ranczo, 51

Panią Lodzię, wciąż nieprzytomnie zakochaną w Czerepachu, nękają coraz silniejsze wyrzuty sumienia. Kobieta jest świadoma, jak brudnych i niegodziwych chwytów jej ukochany użył przeciw Lucy. Czerepach symuluje ciężką chorobę, żeby myśli księgowej odwrócić od polityki, co przynosi szybki skutek. Sondaże nadal nie wskazują wyraźnego faworyta, dlatego Czerepach wymyśla cios ostateczny. Wójt ma się publicznie pogodzić z bratem i prosić go o wybaczenie win. Najpierw protestuje, ale wkrótce orientuje się, że warto zmienić zdanie.

TVP1, 21:30, Ratownicy odc. 12

Adam, fotograf, jedzie zrobić zdjęcia zawodnikom wyścigu Tour de Pologne. Ponieważ nie ma z kim zostawić synów, zabiera ich ze sobą. Pozostawieni sami sobie chłopcy narażają się na niebezpieczeństwo. Rusza akcja ratownicza. W pogotowiu trwają wybory naczelnika. Daria przeprowadza z Cezarym wywiad na temat sprzedaży ziemi. Wściekły ratownik rozmawia z Rojkiem o sprawie przetargu. Kurator wymusza na Staszku przyniesienie zaświadczenia o obiecanym przez Cezarego etacie w pogotowiu. Rojek próbuje popełnić samobójstwo.

TVP2, 19:00 Licencja na wychowanie, odc. 31

Wiki i Bartek wyjeżdżają na wakacje. Paweł obmyśla plan romantycznej kolacji. Biegnie do sklepu, by zrobić zakupy. Wieczorem piecze mięso, ziemniaki i warzywa. Jednak Weronika nie jest usatysfakcjonowana jego popisami kulinarnymi. Dzieci Barańskich również jadą na wakacje. Roma zamartwia się, co będzie robić w pustym domu, szybko jednak odkrywa zalety braku zajęć. Korzysta z wolnego czasu, a Ryszardowi, który po powrocie z pracy zastaje żonę popijającą drinka na leżaku, oświadcza, że nie przygotowała obiadu, bo wzięła urlop.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-15 18:18:12

Skonczyl sie nowy sezon i są powtórki!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-15 13:00:40

ja mysllam, ze nowy sezon juz sie skonczyl??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-15 12:21:46

Dlaczego ciągle dajecie streszczenia starych odcinków Licencji na wychowanie!!!! Przecież od września leci nowy sezon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1