Co dziś w serialach?

14 Grudnia 2010

Jeżeli nie możesz się już doczekać popołudnia, aby sprawdzić jak potoczą się dalsze losy Twoich ulubionych serialowych bohaterów, koniecznie przeczytaj nasz przewodnik!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5259

Nick nie chce oddać dziecka Taylor. Twierdzi, że kobieta jest w złym stanie psychicznym i nadużywa alkoholu. Prosi o pomoc Storma, który doprowadza do przesłuchania małżonków przed sądem. Zbliża się rocznica ślubu Stephanie i Eryka. Felicja planuje uroczystość. Ma nadzieję, że Eryk wróci do Stephanie.

TVP1, 17:55 Klan, odc. 1984

Matka Norberta jest przekonana, że po wyprowadzce ojca Norbert wróci z powrotem do domu. Jednak chłopak wraz z Olą postanawiają przekonać Lubiczów, żeby na stałe u nich zamieszkał. Zyta mówi Michałowi, że czuje, iż będą mieli córeczkę. Do Moniki dzwoni Daniel i zapowiada się z Weroniką na święta. Zyta informuje matkę o ciąży. Okazuje się, że żona Michała nie zrobiła jeszcze testu ciążowego, dlatego postanawiają zachować sprawę chwilowo w tajemnicy. Elżbieta z Kamilą namawiają Jerzego, żeby spróbował porannego biegania.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 30

Nadchodzi dzień ogłoszenia wyników matury. Do Marysi dzwoni Łukasz, który nie może skontaktować się z rodzicami. Chciał im powiedzieć, że matura wypadła dobrze i że idzie na maraton filmowy do kina. Kiedy wieczorem nie wraca do domu, Ryszard uważa, że oblał egzaminy i teraz się ukrywa. Roma dochodzi do wniosku, że uległ wypadkowi ; jadą do szpitala, a potem na komisariat. Z kolei Pawła przez całą noc dręczą koszmary senne. Kiedy wychodzi z pracy, spotyka Cygankę, która przepowiada nieszczęście.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 506

Alek stwierdza, że od kiedy zaproponował Iwonie ślub, ta dziwne się do niego odnosi. Iwona wyznaje w końcu, że nie jest jeszcze gotowa na małżeństwo. Dla Alka jest to jednoznaczne z tym, że nie traktuje go poważnie. Do Władka przyjeżdża pociągiem Kajtek, który uciekł z domu. Bardzo tęsknił za ojcem. Róża i Zdzisio wypytują syna, czy powiedział Kajtkowi, że nie jest jego ojcem. Julia pakuje się przed wyjazdem do Włoch. Nadal ma wątpliwości, czy powinna wyjeżdżać.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 793

Łukasz zaprzyjaźnia się z Ewą. Gabi, widząc to, grozi mu zerwaniem. W rocznicę śmierci Norberta Budzyński otacza Martę czułą opieką. Zabiera ukochaną do Grabiny, gdzie zdobywa sympatię rodziny. Ola odwiedza Sylwię, która jest wyraźnie przygnębiona. Dziewczyna martwi się, że zostanie samotną matką. Paweł odkrywa, że opony w jego aucie są uszkodzone. Jest pewien, że to część zemsty Jankowskiego. Igor domyśla się, że Natasza coś przed nim ukrywa. Zmusza żonę, by zerwała kontakt z Kubą.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-14 11:45:52

same nudy..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-14 15:02:53

noo...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1