Co dziś w serialach?

06 Grudnia 2010

W Mikołajki program telewizyjny nie ulega zmianie, a nasi ulubieni serialowi bohaterowie wciąż wplątują się w nowe przygody i romanse. Jakie?

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5247

Brooke przypomina sobie, że Nick przestrzegał ją przed poślubieniem Ridge'a. Thorne i Felicja mówią rodzicom, że cieszą się z ich pojednania. Brooke i Katie tłumaczą Donnie, iż jej potajemne spotkania z Erykiem są zbyt ryzykowne. Jeśli Stephanie pozna prawdę, Storm trafi do więzienia. Tymczasem kobieta martwi się o Eryka, który nie wrócił do domu.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1978

Krystyna i Paweł są zaskoczeni deklaracją Andrzeja o chęci powrotu do żony. Mieszkanie Agnieszki i Zosi odwiedza św. Mikołaj. Zachwycona dziewczynka nie rozpoznaje w nim Marka. Grażyna, pod naciskiem dziennikarki z "Brukowej", postanawia z nią porozmawiać. Prosi Agnieszkę, by towarzyszyła jej podczas spotkania. Kalęba chce zwrócić Pawłowi dług zaciągnięty u Krystyny przez jego żonę. Rysiek czuje się niepotrzebny. Gdy zamyka się w łazience i nie daje znaku życia, Grażyna telefonuje do Pawła.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 501

Alina odwiedza Ksawerego w Warszawie. Dowiaduje się od syna o udziale Kasi w programie telewizyjnym. Waldemar spotyka Klaudię. Podwozi ją do Warszawy, spędza z nią dzień. Klara namawia Adę, by powiedziała Kubie prawdę o oskarżeniu o gwałt. Dziewczyna w końcu przyznaje się chłopakowi, że Hubert jest niewinny. Blance nie udaje się powstrzymać Adama przed wyjazdem do Irlandii. Basia jest załamana  znów traci syna.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 790

Kuba przyjmuje etat w firmie Jankowskiego. Przekazuje Pawłowi, gdzie i kiedy może spotkać biznesmena. Ala wraca do agencji Mirki. Kwiatkowska odkrywa, że Kinga koresponduje w pracy z jakimś mężczyzną. Marszałek zarzuca Filarskiemu, że wykorzystuje chorobę, by skupić na sobie uwagę rodziny. Kinga obawia się, że ojciec cierpi na depresję. Dzięki radzie Szymona kontaktuje się z psychologiem z oddziału onkologii. Lewicki umawia się z Dorotą, deklaruje, że kiedyś się z nią ożeni. Grażyna kłóci się z Eweliną. Jankę nachodzi były mąż.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (11)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-06 17:43:53

ale zal stara baba i tak ieszczyk z tego nic dobrego nie bedzie haha takie troche zabiegi emocjonujace widza jak w modzie na sukces...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-06 17:37:38

No ja właśnie też tak myślałam:PP Ale on też ją kręci;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-06 17:17:34

już do niej świruje ;D haha będzie romans ; p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-06 16:34:04

Błażej zakocha się w Wekslerowej ;d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz