Co dziś w serialach?

01 Grudnia 2010

Zajrzyj koniecznie do naszego przewodnika, gdyż nastąpiły zmiany w godzinach emisji Twoich ulubionych seriali.

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:00, Klan, odc. 19745

Agnieszka odmawia Kasi pomocy w zdobyciu numeru telefonu Ryszarda. Bogna w trakcie porządków znajduje butelkę wódki. Początkowo postanawia ją wylać, ale ulega pokusie i wypija część. Kamila opowiada Bożence o podsłuchanej rozmowie Surmaczowej i Stanisławy. Dziewczyna obawia się, że nowy związek Błażeja jest poważny. Liczy na dobry start w zawodach pływackich, czym chce zaimponować chłopakowi. Podczas wizyty u Moniki Grażyna poznaje obowiązki związane z opieką nad Feliksem. Leszek przypadkowo natrafia na butelkę po wódce.

TVP1, 20:25, Ranczo, odc. 49

Ponieważ zbliżają się wybory, a cała wieś jest podłączona do lokalnej telewizji internetowej, dojdzie do telewizyjnej debaty kandydatów. Lucy sądzi, że chodzi w niej o argumenty, a wyborcy wybierają tego z dyskutantów, który ma rację. Chodzi jednak o to, kto jakie wywrze wrażenie. Spośród wielu sposobów najsilniejszym jest prezentacja dobrego "haka" na przeciwnika. Idealizm Lucy bardzo boleśnie zderza się z pragmatyzmem Czerepacha i wójta. Wieś już całkiem nie wie, co o tym myśleć.

TVP1, 21:30, Ratownicy, odc. 10

Klod, Pery, Nina i Gąsior schodzą do zamkniętej dla turystów jaskini. Podczas wyprawy dochodzi do wypadku _ Gąsior zostaje uwięziony w zasypanym przez kamienie syfonie. Udaje mu się wydostać; usiłuje wezwać ratowników. Staszek znajduje w prasie nekrolog Tamary. Postanawia udać się do prosektorium i sprawdzić, czy na znalezionym w lesie ciele jest tatuaż. Aśka jest zła na Staszka, że zbyt wiele czasu poświęca sprawie tajemniczej dziewczyny. Informuje go o planach wyjazdu do Warszawy. Burza prosi Jana o wyjaśnienia dotyczące wypadku.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 71

Staś Leszczyński nie chce zasnąć. Jego krzyku nie jest w stanie uspokoić interwencja pani Czesi, Weroniki i Pawła. Bartek nie może się uczyć w takim hałasie. ChŁopiec postanawia rozprawić się z młodszym bratem. Marysia przyprowadza do domu kolegę, zamyka się z nim w pokoju. Roma, zaskoczona wizytą, zaczyna mieć poważne obawy. Sądzi, że córka zachowuje się nieprzyzwoicie. Wysyła Madzię na przeszpiegi.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 499

Młody zaprasza Zdzisia i Zenka na otwarcie salonu samochodowego Marianny. Grzelak martwi się, że z powodu konkurencji wkrótce będzie musiał zamknąć warsztat. Jerzego irytuje przedłużająca się obecność Przemka, boi się, że chłopak wywoła kolejny skandal w rodzinie. Tymczasem do Zakrzewia przyjeżdża Julia. Poznaje Przemka. Zauważa, że chłopak ma na Malwinę dobry wpływ. Alek oznajmia Iwonie, iż chce, aby się pobrali.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-01 15:14:08

a bo tak :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-01 13:26:10

juz nie bedzie m jak milosc w srody!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-01 08:20:36

dlaczego?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-01 08:11:19

dzisiaj nie bedzie m jak milosc

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-01 08:01:24

a gdzie m jak miłość

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1