Co dziś w serialach?

30 Listopada 2010

Nie czekaj do wieczora! Już teraz przeczytaj nasz serialowy przewodnik, aby dowiedzieć się, jakie losy czekają Twoich ulubionych bohaterów!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5241

Taylor postanawia zrobić Ridge'owi i Brooke niespodziankę. Sprowadza do domu księdza, który ma dać im ślub. Brooke jest niezadowolona, ponieważ nie chce wychodzić za mąż pod presją. Wspólne spotkanie kończy się kłótnią. Stephanie dowiaduje się, kto jest biologiczną matką małego Jacka.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1974

Leszek wraca do domu. Jego rodzinie nie grozi już żadne niebezpieczeństwo. Stanisławę odwiedza Surmaczowa, która opowiada o nowej dziewczynie Błażeja. Kamila słyszy rozmowę. Karolina wraca do pracy. Donata jest wyraźnie zazdrosna o dobre relacje, jakie łączą Rafalskiego z córką. Agnieszkę odwiedza Kasia, koleżanka z "Brukowej". Dziennikarka prosi o pomoc w uzyskaniu kontaktu z Ryszardem. Okazuje się, że do redakcji zgłosiła się wdowa po zabitym ochroniarzu i przedstawiła własną wersję wydarzeń.

TVP2, 19:00 Licencja na wychowanie, odc. 70

Babcia Barańska ma przepis na ciasto orzechowe, przekazywany w rodzinie z pokolenia na pokolenie. Roma nigdy nie otrzymała od teściowej słynnej receptury. Gospodyni postanawia ją zdobyć. Wiktoria jest świadkiem randki Łukasza i koleżanki. Załamana dziewczyna popada w depresję. Chce wymierzyć sprawiedliwość.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 498

U Pyrków panuje napięta atmosfera, wszyscy z niepokojem oczekują kolacji, na którą został zaproszony Alek. Roman nadal jest uprzedzony do chłopaka, co budzi irytację Marii. Pyrkowie cały dzień się kłócą. Klara jest zaniepokojona tym, że Danuta zbliżyła się do Nejmana. Boi się, że mama znów zostanie zraniona. Basia prosi Blankę o pomoc w powstrzymaniu Adama przed wyjazdem.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 789

Paweł, na prośbę Mirki, robi zdjęcia klientom agencji, którzy wzięli ślub. Uwodzi pannę młodą. Kuba mieszka u Pawła, wciąż zbiera informacje o Jankowskim. Odkrywa, że żona biznesmena chciała popełnić samobójstwo. Ziober spotyka się z Alą, namawia dziewczynę, by wróciła do agencji. Szymon robi Łukaszowi wymówki _ pod nieobecność matki chłopak urządził w domu huczną imprezę. Maria i Marta odwiedzają rodziców w Grabinie. Widzą, że matkę coś gnębi, bardzo się o nią niepokoją. Barbara odbiera list adresowany do synowej, ukrywa go przed rodziną.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-30 15:05:56

TEN fotograficzny wątek z Pawłem jest żałosny ;p kolo dopiero zaczął interesować się fotografią, a już wystawy, już wygrywa konkursy, ...naciągane jak sie da. pewnie niedługo będzie robił zdjęcia dla Vogue hahaha :D mam znajomych którzy dopiero po 2, 3 latach przewaznie zaczęli się wybijać ...bo nie da się tak od razu, bez przesady ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-30 17:58:09

Dokładnie. Nauka fotografii i obsługi lepszego aparatu też trochę trwa. Każdy artysta musi przejść dlugą drogę i włożyć w to wiele wysiłku. Poza tym, czy te jego zdjęcia naprawdę są na tyle dobre, aby wygrywały konkursy? Nie sądzę. Zwykłą cyfrówką zrobi takie dziecko.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-30 19:44:50

No nie wiem czy chciało by się komuś czekać 2 lata aż on w końcu w tym serialu sie wybije. serial to serial musi być naciągany tak są skonstruowane

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-30 13:39:59

wow......obejrze wszystkie!:O

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1