Co dziś w serialach?

24 Listopada 2010

Żeby dowiedzieć się co słychać u Twoich ulubionych bohaterów, nie musisz czekać do wieczora. Wystarczy, ze zajrzysz do naszego przewodnika!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5233

Rick tłumaczy Brooke, że nie może ona wyjść za mąż za Ridge'a, skoro ma dziecko z Nickiem. Mężczyzna twierdzi, iż z powodu tej sytuacji Taylor odchodzi od zmysłów. Nick rozmawia z żoną o chrzcinach dziecka. Gdy wychodzi na chwilę, Taylor spostrzega w jego telefonie komórkowym wiadomość od Brooke. 

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1970

 Przeczytawszy list od żony ochroniarza, Rysiek nie może dojść do siebie. Obwinia się o śmierć mężczyzny. Grażyna prosi o pomoc Pawła, który obiecuje, że porozmawia z bratem. Kinga sprzecza się z Oskarem o jego brak zaangażowania w opiekę nad dziećmi. Małgorzata zaprasza do siebie Chojnickich, aby omówić z nimi szczegóły wyjazdu do Indii. Agata odwiedza Monikę. Wyznaje, że wniosła sprawę o rozwód i zamierza zamieszkać z Hansem w Warszawie. Prosi również Monikę o to, by spróbowała wytłumaczyć matce motywy jej postępowania. 

TVP1, 20:25, Ranczo, odc. 48

W czasie kampanii wyborczej pracownicy budżetówki w Wilkowyjach, reprezentowani przez nauczycieli szkoły i doktora Wezóła, wysuwają postulaty płacowe, a następnie ogłaszają strajk. Na jego przywódcę zostaje wybrany polonista Witebski, bo wszyscy inni się boją. W tym samym czasie w Wilkowyjach powstaje gminna telewizja internetowa. Będzie to miało fundamentalne znaczenie dla przebiegu kampanii wyborczej. Mieszkańcy Wilkowyj wkraczają w świat, w którym liczy się już tylko to, co pokazywane jest w telewizji.

TVP1, 21:30, Ratownicy, odc. 9

Kurator szuka pracy dla Staszka. Uważa, że staż w pogotowiu to tylko hobby. Staszek i Aśka próbują namierzyć Tamarę w spa, ale kobieta nie pojawia się na miejscu. Cezary organizuje konferencję prasową, na którą zaprasza również Darię. Dorota drąży temat ojcostwa dziecka Justyny, czym wywołuje kłótnię z córką. Hubertowi podoba się Lara. W trakcie pakowania obozowiska niedźwiedź atakuje dziewczynę. Po udzieleniu pomocy Larze Staszek dostaje wezwanie do odnalezionego w lesie ciała. Obawia się, że to kolejna ofiara ataku niedźwiedzia.

TVP2, 20:10 Barwy szczęścia, odc. 495

Ksawery ma problem z pozyskiwaniem klientów dla kancelarii. Jest też przeciwny udziałowi Kasi w programie fitness. Frustracje wyładowuje na dziewczynie. W trakcie nagrania prowadząca, Samanta, doznaje kontuzji. Nagranie zostaje odwołane. Ksawery cieszy się z takiego obrotu spraw. Wieczorem do Kasi dzwoni producent z ofertą zastąpienia Samanty. Blanka dowiaduje się od Izy, że ta zdecydowała się przeprowadzić do Rafała. Julia ma wątpliwości, czy słusznie postępuje, decydując się na półroczne stypendium we Włoszech. Paweł dodaje jej otuchy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-24 15:06:39

ciekawe jako kogo Grazyna zatrudni tą Ewelinę hahaha. jej zachowanie na pewno się spodoba reszcie przychodni :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-24 16:30:36

A kto to jest ta ta Ewelina i o co chodzi w jej wątku?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-24 16:50:26

to jest ta babka ktora byla z nia w celi..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-24 09:24:07

aleee

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1