Co dziś w serialach?

22 Listopada 2010

Nie możesz się już doczekać popołudnia? Sprawdź, co wydarzy się w Twoim ulubionym serialu!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5229

Brooke odwiedza Taylor i proponuje rozejm. Jednak Taylor odrzuca gest przyjaźni i każe rywalce trzymać się z dala od Nicka i małego Jacka. Brooke odkrywa, że kobieta dolała alkoholu do swojej filiżanki kawy. Bez namysłu postanawia zabrać dziecko do ojca. Katie ponagla Donnę do zerwania z Erykiem. Żąda tego Stephanie, w zamian oferując wolność Storma Logana.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1968

Grażyna, nie chcąc denerwować Ryśka, nie wspomina mu o wizycie żony ochroniarza. Z problemów zwierza się Pawłowi. Eugeniusz ponownie proponuje Chojnickim wspólną wyprawę do Indii. Elżbieta obawia się, że wycieczka nie dojdzie do skutku ze względu na przyjazd Kamili do Polski. Dziewczyna została usunięta ze szkoły za zażywanie niedozwolonych środków. Krystyna opowiada Alicji o spotkaniu z Łucją. Agnieszka, po spotkaniu z Mironem, obawia się, że po wyjściu z więzienia ojciec Zosi będzie chciał odnowić z nimi kontakty.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 65

Wiktoria Leszczyńska jest zakochana. Na przemian tryska radością i tonie we łzach. Ryszard Barański dostrzega, że jego nowy asystent, Czesław, nie tylko świetnie prowadzi sekretariat, ale także wykonuje część jego pracy, a nawet piecze mu babeczki. Pewnego dnia Barański zastaje Czesława zapłakanego. Mężczyzna zwierza mu się.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 493

 Blanka jest rozgoryczona, że Adam nie potrafi zapomnieć o przeszłości. Postanawia odejść od chłopaka. Pod jego nieobecność wyprowadza się z domu. Spotyka Basię. Malwina i Jerzy idą na policję złożyć wyjaśnienia w sprawie śmierci Cezarego. Dziewczyna jest przerażona, boi się, że funkcjonariusze znaleźli w komputerze Janickiego jej nagie zdjęcia. Dzień przed koncertem grupy Huberta perkusista Daro łamie rękę. Kuba ratuje zespół. W domu Marczaków zjawia się Przemek.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 785

Grażyna pracuje nad planem rozwoju przychodni. Jej pomysły chwalą wszyscy koledzy. Po spotkaniu z Eweliną Raczyńska traci dobry humor. Kobieta żąda, by Grażyna zatrudniła ją w Maria-Medzie. Lewicki nawiązuje bliższą znajomość z Dorotą. Jola rozmawia z Hanką o zmarłej wychowawczyni z domu dziecka _ pani Ludmile. Zdradza przyjaciółce, że przed śmiercią chorą odwiedzała teściowa. Barbara zwierza się księdzu, że ukrywa tajemnicę, przez którą może ucierpieć rodzina. Mateusz wychodzi ze szpitala. Mirka znajduje pierścionek w ubraniu Irka.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-22 15:08:48

ja tez oglądam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-22 11:15:08

ale ja oglądam:))))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-22 08:49:15

po co tu "moda na sukces"?? przecież tego nikt juz nie ogląda

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-22 09:10:02

ja ogladam... i poł mojego internatu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-22 13:17:49

omg. To fajny masz internat. ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1