Co dziś w serialach?

12 Listopada 2010

Nie czekaj do wieczora! Już teraz sprawdź, co wydarzy w życiu Twoich ulubionych bohaterów serialowych!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:10, Moda na sukces, odc. 5217

Brooke stara się przekonać Stephanie, żeby zeznała, że to nie Stephen do niej strzelił. Zapewnia ją, że jej ojciec jest niewinny. Mówi, że to Storm do niej strzelił. Prosi, żeby Stephanie nie wydała go policji, ale ta odmawia. Taylor cieszy się, ponieważ Jack już prawie wcale nie płacze i chętniej je. Katie przyszła do Stephena do aresztu. Mówi mu, że Brooke poszła do Stephanie prosić o pomoc. Przykro jej, że zawsze źle myślała o ojcu.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1962

Zyta i Michał udają się do jubilera, aby odebrać zapomniane obrączki. Norbert źle przyjmuje wiadomość o powrocie ojca do domu. Ola radzi mu, żeby spróbował wytrzymać z ojcem przez weekend, a w razie spięć może zamieszkać u niej. Jacek robi Beacie niespodziankę i zabiera żonę do podwarszawskiego domu, który zamierza kupić. Stanisława źle się czuje, wzywa pogotowie. Kamila spotyka się z Błażejem. Ku jej rozpaczy, chłopak zamierza związać się z inną dziewczyną.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 420

Marcin informuje pacjentkę, Marzenę, że ma torbiel, którą trzeba natychmiast usunąć. Kobieta zabrania udzielania mężowi informacji na temat jej stanu zdrowia. Van Graffowie wracają z podróży poślubnej. Sambor nie ma cierpliwości do Krzysia. Ruud i Bożenka postanawiają mu pomóc. Marta przyjmuje oświadczyny Konicy, jednak ślub ma się odbyć po porodzie. Kobieta dostaje od lekarza miesięczne zwolnienie z pracy. Wójcik ostro strofuje Marcina za brak koncentracji.    

TVN, 17:55, Majka, odc. 161

Aleksandra spotyka się z Broszem. Tym razem dziennikarz ma napisać szereg artykułów, które podważą kondycję firmy Kazimierza Duszyńskiego i spowodują, że umowa darowizny zostanie ujawniona wcześniej. Tym samym Majka dowie się, jaka jest w tym rola jej dziecka. Jako nowy wspólnik Wiktor zaczyna wprowadzać zmiany, które powodują niezadowolenie pracowników. Majka otrzymuje odpowiedź od kobiety, która znała jej ojca. Nie jest to miły list, bo kobieta najwyraźniej została skrzywdzona przez Jakuba. Majka postanawia zrezygnować z poszukiwań ojca.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-12 18:48:04

ale żal xDD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-12 17:53:26

al*legro.pl/show_user_auctions.php?uid=10388924 super bluzki!! tanio!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-12 12:45:26

xd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1