Co dziś w serialach?

12 Października 2010

Kto, z kim i dlaczego? Sprawdź, co nowego w Twoich ulubionych serialach!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:00, Moda na suces, odc. 5175

Stephanie zapewnia Brooke, że czuje się odpowiedzialna za to, co się stało. Daje jej i Ridge'owi swoje błogosławieństwo, ale Brooke już na nim nie zależy. Stephanie mówi, że chce naprawić ich wzajemne stosunki, ale Brooke chce już tylko o niej zapomnieć. Dodaje, że w odróżnieniu od Stephanie jest otoczona miłością i nie dała się złamać. Donna przyprowadziła do Eryka kandydatkę na nową główną modelkę i rzeczniczkę firmy, którą dotychczas sama była. Potem pokazuje mu projekty plakatów z jego zdjęciami.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1939

Leszek omawia z oficerem CBŚ szczegóły spotkania z ludźmi "Palnika". Oficer udziela Leszkowi kilku ważnych rad. Bogna w rozmowie z Miłką wyjawia, że coraz bardziej obawia się o rodzinę. Wyczuwa, że Leszek nie mówi jej całej prawdy. Grażyna ma żal do policji, że funkcjonariusze niewystarczająco przykładają się do wyjaśnienia tajemniczego zniknięcia Niny. Rysiek zamierza na własną rękę zająć się sprawą zaginionej koleżanki córki. Wspomina o tym Mariuszowi, który sceptycznie podchodzi do pomysłu Ryśka.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 44

Wiktoria i Łukasz wybierają się na imprezę. Dziewczyna zobowiązuje się, że upiecze na tę okazję babeczki. Weronika płacze, wspominając psa. Wiktoria podsuwa jej pomysł, że powinna zacząć gotować, bo to uspokaja. Weronika rozpoczyna produkcję dań i deserów. Magda, Roma i Marysia jadą z Mateuszkiem do sklepu, żeby kupić Magdzie bieliznę. Dziewczynki mierzą biustonosze, namawiają mamę do zakupu seksownych dodatków. Gdy Roma przymierza gorset, Mateusz wybiega ze sklepu. Barańska, która rusza za małym, zostaje zatrzymana przez ochronę.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 470

Malwina i Magda mówią Annie o szantażu Cezarego. Obawiają się reakcji Jerzego. Borys informuje Marię, że Roman powinien zostać w sanatorium na kolejny turnus. Pyrkowie nie mają jednak na to pieniędzy. Hubert oferuje im pomoc. Maria jedzie z Borysem w odwiedziny do Romana. Spotyka tam Renatę. Teresa i Fryderyk mówią Iwonie, że Borys ma cel w tym, żeby zatrzymać Romana poza domem. Marta składa niezapowiedzianą wizytę Kai i Ewie. Jest zazdrosna o relacje łączące Kaję z jej córką. Złość wyładowuje na Robercie.

TVP2, 20:55, M jak miłość, odc. 768

Henio odnajduje Ninę, zdobywa serce dziewczyny. Do agencji "Teraz miłość" zgłasza się chłopak zatrudniony w tej samej firmie, w której pracuje Lilka. Od dawna interesuje się koleżanką. Kinga jest pewna, że Mirka nie jest Piotrkowi obojętna. Z obaw zwierza się Pawłowi. Marta sprzecza się z Andrzejem z powodu jego zazdrości o Szymona. Budzyński zgadza się na ślub w Grabinie. Gabi bierze udział w prywatnym pokazie mody, podczas którego fotograf podaje jej narkotyk. Dziewczynie udaje się jednak zadzwonić do Łukasza.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-12 17:13:54

Gabi bierze udział w prywatnym pokazie mody, podczas którego fotograf podaje jej narkotyk. Dziewczynie udaje się jednak zadzwonić do Łukasza.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-12 15:28:06

Zarąbiste w klanie są te szafki u tej siostry tej rudej z klanu. Bardzo mi się podobają :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-12 12:45:21

ciekawe za kogo...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-12 12:44:35

mogliby już tą Olkę z Klanu za mąż wydać...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-12 09:33:26

No M jak miłość Na wspólnej i Pierwsza miłość rządzą!!! ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-12 09:29:25

"Ola, Błażej, Mikser i Sabina spędzają pierwszy dzień na uczelni." a wczoraj Grzegorz nie pytał się Oli jak studia? :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-12 12:19:48

no dokładnie, haha tez o tym pomyslałam, jak to przeczytałam:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1