Co dziś w serialach?

07 Października 2010

Nie możesz się już doczekać popołudnia i dalszych losów serialowych bohaterów? Sprawdź już teraz, co się u nich wydarzy!

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:00, Moda na suces, odc. 5169

Nick i Bridget opowiadają Brooke, jak doszło do tego, że to ona została biologiczną matką dziecka Nicka i Taylor. Brooke jest zaskoczona. Zgadza się oddać dziecku szpik kostny. Ridge czeka na Brooke u niej w domu. Kiedy przychodzi Katie, od razu zauważa, że między Ridgem i Brooke coś zaszło. Mówi, że bardzo by chciała, żeby znów byli razem, a Ridge oświadcza, że już się zdecydował. Tymczasem Ashley przyjechała do Paryża i w apartamencie hotelowym zastaje Ricka. On twierdzi, że również przyjechał w sprawach zawodowych.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1936

W związku z SMS-em, który Bożenka dostała od Niny, Rysiek postanawia iść na policję. Rano udaje się razem z Bożenką na posterunek. Feliks i niemiecki kontrahent odwiedzają El-Med. Niemiec chce zobaczyć, jak wygląda lecznica, której udziały ma zamiar nabyć. Przypadkowo spotykają Pawła. Feliks prosi go, żeby oprowadził gościa po firmie. Lubicz odmawia. Norbert ostatecznie zgadza się skorzystać z pomocy Pawła. Ola jest zachwycona. Agata odwiedza Monikę i opowiada jej o problemach związanych z mężem.

TVP1, 20:30, Ojciec Mateusz, odc. 49

Trwają zawody motolotniarskie połączone z festynem dla mieszkańców miasta. Filip jest faworytem. Podczas zawodów ginie jeden z uczestników, Marcin Denel. Śledztwo wykazuje, że nie był to wypadek. Najwyraźniej komuś bardzo zależało na tym, by zlikwidować Marcina. Podejrzenie pada na Filipa. Ojciec Mateusz pomaga policji w wyjaśnieniu przyczyny tragedii.

TVP 2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 42

Paweł martwi się, że Bartek nigdzie nie wychodzi, tylko całymi dniami ślęczy na książkami. Bezskutecznie próbuje wyciągnąć syna na basen. Weronika mówi synowi, żeby się nie przemęczał. Tego samego dnia Bartek wraca ze szkoły z tróją z kartkówki. Tymczasem Wiktoria dostaje piątkę z matematyki. Leszczyńscy są zaskoczeni. Sytuacja znów się powtarza. Okazuje się, że rodzeństwo zawarło pewną umowę. Ryszard wybiera się na delegację. Gdy wyjeżdża, atmosfera w domu rozluźnia się. Dzieci zamawiają pizzę, Roma czyta nocami prasę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-07 23:51:19

w "na wspolnej" pisze ze maria przypomina przyjaciolce. yyy tylko ze renata nie jest jej przyjaciola a corka!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-07 14:10:30

no właśnie gdzie są szpilki puszczacie jakaś pierwszą miłość albo mode na sukces a o szpilkach to zapomnieliście

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-07 11:08:21

a szpilki na giewoncie???? :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-07 11:05:02

Zarabiam układając puzzle przez Internet :) puzz.org.pl/index.php?op=profile#punkty Wystarczy wejść w link który podałam u góry. Kliknąć w przycisk "ROZPOCZNIJ GRĘ" zagrać po czym wysłać sms o podanej treśći, który kosztuje tylko 1zł!. Wyślą Wam kod rejestracyjny i wtedy możecie zarabiać pieniądze ! Życzę wysokich wygranych! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-07 09:44:45

seriale mnie przerażają;o

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1