Cape Town: Nowy, świetny serial z Marcinem Dorocińskim

22 Czerwca 2016

Już od jutra dostępny wyłącznie na player.pl.

cape town

Jaką tajemnicę skrywa jedna z najważniejszych atrakcji turystycznych świata? Jaka jest mroczna strona Kapsztadu? Śmierć, zemsta, intrygi… Te i wiele innych tajemnic odkrywa najnowsza międzynarodowa koprodukcja player.pl i all-in-production – „Cape Town”. Wśród gwiazd światowego formatu, także polskie akcenty – Marcin Dorociński i Anna Baranowska. Serial kryminalny „Cape Town” już od 23 czerwca br. będzie dostępny wyłącznie na player.pl.

Głównym bohaterem kryminału jest Mat Joubert, kapitan policji w Kapsztadzie, jeszcze do niedawna cieszący się jednymi z najlepszych statystyk w zakresie walki z przestępczością. Wszystko się zmieniło po śmierci jego żony, która również była policjantką. Pomimo upływu roku od jej śmierci, Mata nadal dręczą wspomnienia i poczucie winy.

Nowy pułkownik policji w RPA postanawia dać szansę Joubertowi – w ciągu pół roku musi wrócić do pełnej sprawności fizycznej i psychicznej. Nowy rok przynosi również serię zabójstw, których ofiarami są biali mężczyźni. Narzędzie zbrodni – mauser – przywołuje czasy apartheidu. Czy może chodzić o polityczną zemstę? Co łączy ofiary? Odpowiedź już od 23 czerwca br. wyłącznie na player.pl!

Scenariusz serialu został przygotowany na podstawie bestsellerowej powieści Deona Meyera „Cape Town” (org. „Dead before dying”). Annette Reeker, dyrektor zarządzająca all-in-production, producent wykonawczy i scenarzystka serialu, powiedziała: Kontrast wyjątkowego miejsca, niezwykłej atrakcji turystycznej z niebezpieczeństwem, jakie miasto niesie po zmroku nadaje serialowi niecodziennego charakteru. Oprócz wszystkich intryg, które próbują rozwikłać bohaterowie „Cape Town”, produkcja skupia się na wewnętrznej walce postaci, ich złamanym życiu i sile, która prowadzi ich dalej.

W rolach głównych serialu wyreżyserowanego przez Petera Ladkani wystąpią: Trond Espen Seim (Mat Joubert) i Boris Kodjoe (Sanct Snook) – gwiazda „Resident Evil: Retrybucja”. Oprócz nich w serialu zobaczymy również jednego z najlepszych polskich aktorów – Marcina Dorocińskiego oraz Arnolda Vosloo, Annę Baranowską, a także Isoldę Dychauk, która zagrała jedną z głównych ról w kultowej produkcji „Prawdziwa historia rodu Borgiów”.

 

Christian Anting, członek zarządu TVN ds. digital i e-commerce powiedział: "Cape Town" to pierwsza międzynarodowa koprodukcja player.pl. Tak, jak zapowiadaliśmy kilka miesięcy temu, naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie widzom unikatowego kontentu, którego nie znajdą w żadnym innym miejscu. Serial stworzony we współpracy z niemieckim all-in production jest właśnie taką produkcją. Jesteśmy dumni, że player.pl może przedstawić swoim widzom ekranizację tak doskonałej i intrygującej książki, jak ta napisana przez Deona Meyera. Niezwykle interesująca fabuła, wspaniała obsada z Marcinem Dorocińskim na czele sprawiają, że jest to serial, od którego trudno oderwać wzrok.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz