Andrew Morton: Hollywoodzki biografista - skandalista

17 Lipca 2011

Andrew Morton jest jednym z najsłynniejszych ekspertów w dziedzinie współczesnych sław. Jego szokujące biografie wywołują wielkie oburzenie.

Andrew Morton

Diana. Prawdziwa historia

Książka jest niezwykłą, królewską biografią. W swoich badaniach Andrew Morton był bowiem wspierany przez rodzinę Diany i jej najbliższych przyjaciół, którzy wypowiadali się na temat jej życia, jej problemów i sposobu, w jaki próbuje się z tymi problemami uporać. Książka zawiera wiele zdjęć, które nigdy przedtem nie były publikowane.

Tom Cruise. Biografia Nieautoryzowana

Treść książki aż do dnia premiery trzymano w głębokiej tajemnicy. Co więcej, adwokaci Toma Cruise'a robili wszystko, aby wstrzymać publikację. Skąd takie zamieszanie wokół tej pozycji. Otóż kontrowersyjny biograf barwnie i szczegółowo opisuje w niej mechanizm prania mózgu przez scjentologów, a przy okazji burzy wizerunek uśmiechniętego, pewnego siebie Cruise’a. Odsłania egoizm i bezduszność aktora niszczącego swoje kolejne partnerki w imię strategii marketingowej Kościoła. Przedstawia Cruise’a jako niezwykle utalentowanego, lecz piekielnie niebezpiecznego artystę na usługach quasi-totalitarnej organizacji pragnącej zawojować świat. Smutna, pouczająca lektura.

Angelina. Biografia nieautoryzowana

Morton, zbierając materiały do biografii Angeliny Jolie, odbył wiele podróży po całym świecie, pisarz wprowadza nas w jej skomplikowany świat. Poszukuje klucza do oddzielenia prawdy od wykreowanej fikcji w niezwykłym życiu aktorki. Książka zawiera wiele unikatowych prywatnych fotografii. To biografia jednej z najbardziej fascynujących kobiet świata i najsławniejszych hollywoodzkich aktorek. O jej szalonej młodości, zażywaniu narkotyków, licznych romansach, burzliwych małżeństwach i związku z poznanym na planie „Pan i pani Smith” Bradem Pittem. Pisarz wkradł się w najbardziej intymne momenty życia aktorki.

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-21 03:50:21

zgłoś do usunięcia Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz Proszę u usunięcie tego komentarza, ponieważ ... Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-18 09:17:47

hehe pewnie wszystkie gwiazdy boją się, ze ich opisze :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-18 09:17:07

czytałam biografie Toma Cruise - naprawdę ostraaa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1