Przez TO zdjęcie tysiące internautów przechodzi na wegetarianizm! (Ohydny widok)

17 Sierpnia 2016

Właśnie zrozumieli, że mięso powstaje ze zwierząt. Wystarczył jeden świński sutek...

sutek świni

Niektórzy twierdzą, że ludzie jedzą mięso wyłącznie z przyzwyczajenia i braku podstawowej wiedzy. Gdyby byli świadomi, jak powstają mięsne przysmaki, już dawno przerzuciliby się na dietę roślinną. Wielu wegetarian odrzuciło pokarmy pochodzenia zwierzęcego po obejrzeniu zdjęć lub nagrań z rzeźni. Dopiero w tym momencie zrozumieli, z jak wielkim cierpieniem niewinnych istot wiąże się niedzielny schabowy.

Pomimo łatwego dostępu do informacji, większość wciąż zajada się wędlinami i kotletami. Wolimy przymknąć oczy na wszelkie nieprzyjemne szczegóły i delektować się smakiem. Nie chcemy wiedzieć, jak powstają. A kiedy przypadkiem poznamy prawdę, wstrząs może być ogromny…

Tak jak tym razem. Wystarczyło kilka zdjęć, by tysiące internautów zadeklarowało, że już nigdy nie tkną mięsa.

Zobacz również: TEST: Czy powinnaś zostać wegetarianką? (Sprawdź, czy przeżyjesz bez mięsa!)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (14)
ocena
3.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Zooo123
(Ocena: 5)
2017-03-02 09:55:24

A co? Myśleliście że rośliny mają MIĘŚNIE?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kasia
(Ocena: 2)
2016-08-18 21:15:19

nigdy nie przejdę na wege

trzeba być niemyślącym jełopem żeby nie wiedzieć skąd jest mięso ,...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-17 22:36:50

mnie chyba bardziej obrzydza ten okropny paznokieć na 5 zdjeciu niż świński sutek... Serio.... ci ludzie nie ogarniali że mięso...robi się ze zwierząt xD (facepalm)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mycunia
(Ocena: 4)
2016-08-17 20:45:35

nie, nie obrzydziło. Jednak filmiki z malterowanymi zwierzętami tak, do tych ludzi!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-17 20:32:59

Rozumiem jeżeli ktoś jest wegetarianinem bo nie lubi mięsa, ale argument "jestem wegetarianinem bo dbam o zwierzęta" jest największym absurdem. Ludzie zawsze jedli i będą jeść mięso i ani jeden, ani tysiąc ani sto tysięcy ludzi tego nie zmieni bo ludzie na całym świecie jedzą mięso. Żeby hodowla zwierząt na mięso przestała być opłacalna dosłownie cały świat musiałby nagle przestać jeść mięso. Osoba która więc mówi że nie jedząc mięsa ratuje zwierzęta jest zwyczajnie ignorantem. To tak jakby wrzucić grosik bezdomnemu i chwalić się że walczy się z biedą ;) Jeżeli ktoś rzeczywiści przejmuje się losem zwierząt to trzeba walczyć o ich warunki bytu i o godną śmierć. Jeżeli nie można zatrzymać hodowli na ubój to zawsze można poprawić warunki życia zwierząt oraz to by umierały bezboleśnie. To jest właśnie najgorsze. Nie to że są zwierzęta przeznaczone na mięso ale to że jest XXI wiek a one żyją i umierają w strasznych warunkach. O to warto walczyć, jedna czy dwie czy sto nastolatek żywiących się marchewką wcale nie poprawia sytuacji zwierząt.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Dominika
(Ocena: 5)
2016-08-17 18:03:23

Jestem wege od ponad 2 lat. Czuję się świetnie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2016-08-17 13:36:01

Moim zdaneim jak ktoś jada mięso to wie skąd ono pochodzi i rozumie, że jest to część zwierzęcia. Lubię mięso i uważam, że można je zdrowo przygotować. Poza tym mięso jest źródłem bialka i wielu wiatamin czy minerałów. Nie widze powodów, aby z niego rezygnować. A nie żal wam że umiera roślinka, która też żyje?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-17 20:21:04

nie, nie zal.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
inferno
(Ocena: 5)
2016-08-17 12:09:05

ja nigdy padliny jeść nie lubiłam, a jak dorosłam to zrozumiałam też, że to nic dobrego dla świata i zwierząt, które kocham i o które się troszczę. a co do fotki no to ludzie faktycznie nieświadomi, ktoś im szyneczkę podaje w sklepie, gotową, przyprawioną, zwierzaka nieprzypominającą, i myślą, że święci. swoją drogą to już wolę takiego, który sam se zwierzynę upoluje i przygotuje. przynajmniej wie co je i co czyni ku temu czyni - morduje. a już najlepiej byłoby gdyby te 'człowieki-szablozębne' łowiły ów zwierzynę rękoma, no i tymi krwiożerczymi, ogromnymi kłami :D tak, zdecydowanie. do tego pieczenie na ognisku i doprawianie własnymi zbiorami. wtedy będzie tak jak natura chciała ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonimka
(Ocena: )
2016-08-17 15:53:26

A ja lubię taką szyneczkę zwierzęcia nie przypominającą i nie mam wyrzutów sumienia. Zwierzęta też jedzą inne zwierzęta, ludzie od zawsze jedli mięso. Czemu mam się pozbawiać przyjemności z jedzenia? To że ja zrezygnuję z mięsa nie zmieni NIC. Zwierzęta i tak będą zabijane. Trochę luzu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-08-17 10:15:08

Obrzydliwy jest ten sztuczny paznokieć z ostatniego zdjęcia a mieso jak mieso jest oki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-17 10:13:31

Ja nie jem mięsa i dobrze mi z tym

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz