Odchudzające hamburgery - dietetyczny fast food wchodzi do Polski

Już niedługo w Polsce ma szansę pojawić się szwedzki fast food Max, który oferuje dietetyczne dania!
Odchudzające hamburgery - dietetyczny fast food wchodzi do Polski
24.10.2010

Fast foody od samego początku budziły kontrowersje wśród dietetyków i zwolenników zdrowego żywienia. W mediach regularnie pojawiają się informacje o badaniach potwierdzających negatywny wpływ tego typu produktów na organizm.

Sześć lat temu prawdziwe rekordy popularności bił film „Super Size me” opowiadający historię Morgana Spurlocka, który przez miesiąc żywił się wyłącznie w McDonaldsi'e. Jadł trzy posiłki dziennie, utrzymując amerykańską, dzienną normę 2 500 kroków. Efekt? Przytył 12 kilogramów i podupadł na zdrowiu, łapiąc przy tym przeróżne dolegliwości.

Odpowiedzią na ten film stała się szwedzka wersja diety na ekranie, w której główny bohater przez 90 dni jadał wyłącznie w sieci Max. Był to otyły Szwed, który w ciągu trzech miesięcy zjadł 90 dietetycznych hamburgerów i... schudł 30 kilogramów!

Prezes i akcjonariusz Maxa liczy, że w Polsce również znajdą się franczyzobiorcy, którzy zechcą poprowadzić punkt sieci w swoim mieście. Czy za rok w Warszawie, Krakowie albo Toruniu zjemy dietetycznego hamburgera? Czas pokaże!

Maja Kostrzewa

Zobacz także:

Jak poznać, że to ten jedyny? Sprawdź decydujące czynniki!

Najpierw zakochanie, potem miłość i ślub... Co decyduje o wyborze życiowego partnera?

W polskich akademikach pary nie mogą mieszkać bez ślubu

Uniwersytet Łódzki zabrania parom wspólnego mieszkania w akademiku! W tak absurdalny sposób próbuje bronić dobrych obyczajów wśród studenckiej społeczności.

Polecane wideo

Komentarze (34)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.02.2011 18:55
lubialam!!! porażka językowa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2011 20:19
lubialam zawsze hamburgry ale teraz lepsze sa salatki warzywne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2010 12:12
Ciekawe, ja jednak jestem za zdrowym jedzeniem, nie przekonuje mnie dietetyczny fast food. Lepiej jest najpierw pomyśleć i rozsądnie zaplanować swoje żywienie czy dietę niż próbować dziwnych przekąsek . Ostatnio czytałam dość ciekawe porady na temat żywienia na jednej z e-poradni Medlinea. warto z głową dbać o to co jemy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2010 15:02
Ale z Was tępaki! Łykacie wszystko co Wam wcisną! Pfff żal! Nie ma i nie będzie czegoś takiego jak dietetyczny hamburger czy inne rzeczy... Jest z jasnego pieczywa, które jak wiadomo jest tuczące od ciemnego i oczywiście te kotlety nadal będa wysmażane na tłustym, brudnym oleju-oczywiście, żeby było szybciej! ... Zresztą żryjcie sobie takie rzeczy, później zobaczycie że wcale tak light nie wyglądacie... ;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2010 11:15
Ja myślę, że to może zrobić u nas furorę. Obawiam się jednak, że tylko w większych miastach, gdzie się to po prostu opłaca. W moim mieście są tylko fast foody, tak szczerze, to nie ma nawet porządnej chińszczyzny..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie