Słodka nowość: Zdrowe cukierki o smaku głogu

Znajdziesz w nich wyciąg z owoców głogu zawierający dobroczynne dla serca flawonoidy. Uzupełnieniem receptury są wzmacniające organizm ekstrakty z hibiskusa i pokrzywy.
Słodka nowość: Zdrowe cukierki o smaku głogu
24.09.2010

Czy wiesz jak mocne jest Twoje serce i jaka jest jego wydolność? W czasie, kiedy przeczytasz ten tekst przepompuje ono niemal całą krew w Twoim organizmie!

To właśnie nieustanna praca serca ciągle nas napędza i pozwala cieszyć się życiem. Na co dzień jednak o tym zapominamy, prowadząc niezdrowy tryb życia sprzyjający zaburzeniom i dysfunkcji w pracy serca…

Serce dla zdrowia

Postaraj się zmienić złe przyzwyczajenia. Przede wszystkim wzbogać codzienną dietę o kardioprotekcyjne flawonoidy, które wzmacniają i regulują pracę serca. Bogatym źródłem flawonoidów jest ekstrakt z owoców głogu - ich dobroczynne dla serca działanie potwierdzone zostało wieloma badaniami naukowymi. - Głóg poprawia przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, obniża ciśnienie tętnicze krwi i zwiększa tolerancję wysiłku a także hamuje powstawanie blaszek miażdżycowych w tętnicach. Pomaga więc utrzymać serce w dobrej kondycji, co ma szczególne znaczenie dla osób doświadczających dolegliwości z nim związanych - tłumaczy lek. med. Małgorzata Sikora-Frąc, specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog.

Zdrowie do serca

Z myślą o tych, którym zdrowie leży na sercu stworzono cukierki Verbena Głóg (2,20 zł/60 g). Znajdziesz w nich wyciąg z owoców głogu zawierający dobroczynne dla serca flawonoidy. Uzupełnieniem receptury są wzmacniające organizm ekstrakty z hibiskusa i pokrzywy. Cukierki Verbena nie zawierają żadnych sztucznych barwników czy konserwantów, a obecne w nich ziołowe wyciągi pozyskiwane są z roślin uprawianych w najczystszych ekologicznie górskich regionach. Unikalny zestaw ziół wzbogaca słodką przyjemność cukierków Verbena Głóg o wartościowe składniki korzystnie wpływające na nasze dobre samopoczucie. Zdrowy styl życia może mieć teraz wyjątkowo pyszny smak.

Materiały prasowe

Zobacz także:

Jak upiec ciasteczka w kształcie misiów?

Zaproś do kuchni swoją pociechę i wspólnie przygotujcie dziecinnie proste ciasteczka na patyku!

Pożywne śniadanie dla ucznia

Dla wielu uczniów śniadanie jedzone w domu jest przykrym obowiązkiem, a przekąska zabierana do szkoły uciążliwym nakazem rodziców…

Polecane wideo

Komentarze (16)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2011 22:59
Próbowałam różne,ale te z apteki niemieckiej firmy Reutter są zdecydowanie najlepsze. Zresztą z tego co farmaceutka powiedziała, że Reuttera mają okolo 100 lat świadczy o najwyzszej randze produktu.Polecam Reuttera !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.10.2010 11:07
Cukierki tej firmy są bardzo smakujące. Spróbuje z głogiem.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2010 10:52
do tornistra też ;-)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2010 10:51
pychotne, smakowite, kwaskowe, ale słodziuchne. Do torebki, do auta, do kieszenie. Pyci smakołyczek.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.09.2010 21:43
Wszystkie pyszne ;D A te z głogiem najlepsze ;P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie