NOWOŚĆ: aksamitna Pasta pistacjowa (dodaj do owsianki, ciasta lub lodów!)

Pistacje w Azji nazywane są orzechami szczęścia, uśmiechniętymi orzechami lub zielonymi migdałami.
NOWOŚĆ: aksamitna Pasta pistacjowa (dodaj do owsianki, ciasta lub lodów!)
Fot. mat. prasowe
24.08.2023

Pistacje to jedne z najpyszniejszych orzechów. W Azji nazywane są orzechami szczęścia, uśmiechniętymi orzechami lub zielonymi migdałami. W Manufakturze Rodziny Sadowskich powstaje z nich smaczna, kremowa Pasta pistacjowa, która zawiera 100% prażonych pistacji w czystej postaci.

Zobacz także: NOWOŚĆ. Żelowocki z miodem (idealne do lodów, gofrów i naleśników)

Pasta pistacjowa z Manufaktury Rodziny Sadowskich

Orzechy pistacjowe nie tylko wspaniale smakują, ale także są źródłem cennych dla zdrowia składników. Mała porcja pistacji to moc antyoksydantów – witamin z grupy B – zwłaszcza witaminy B6, a także tiaminy, żelaza, kwasu foliowego, miedzi i manganu, a także tłuszczów jednonienasyconych. Zielony kolor orzechów wiąże się z wysoką zawartością luteiny – składnika korzystnie wpływającego na oczy. Pistacje zawierają także błonnik, który jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego.

pasta pistacjowaFot. mat. prasowe

Pasta pistacjowa z Manufaktury Rodziny Sadowskich jest wytwarzana ze starannie dobranych orzechów najwyższej jakości, które po uprażeniu są z czułością mielone na gładką masę. Pełen orzechowego aromatu aksamitny krem zawiera wyłącznie 100% pistacji, bez dodatku soli i zbędnych dodatków. Łyżeczka pasty nadaje wyjątkowy smak owsiankom, sosom, kremom. Sprawdza się także doskonale jako składnik ciast i lodów.

Cena: 46 zł / 180 g
www.pasiekisadowskich.pl

Mat. prasowe

Polecane wideo

Uchodzi za jedną z najpiękniejszych blogerek na świecie. Poznajcie Brookelle
Uchodzi za jedną z najpiękniejszych blogerek na świecie. Poznajcie Brookelle - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie