Pierwszy na rynku, w 100% naturalny napój izotoniczny OSHEE

4 składniki… i nic więcej!
Pierwszy na rynku, w 100% naturalny napój izotoniczny OSHEE
Fot. mat. prasowe
26.10.2017

Dla osób dbających o siebie i prowadzących zdrowy tryb życia, które chcą nawadniać się w sposób naturalny, marka OSHEE przygotowała napój stworzony z wyłącznie 4 składników – OSHEE Isotonic Drink NATURAL. Za sprawą idealnego połączenia wody i soków z cytrusów ze szczyptą soli i cukrem trzcinowym, udało się uzyskać doskonale orzeźwiający i wyśmienicie smakujący napój!

OSHEE to lider innowacji w kategorii produktów funkcjonalnych w Polsce. W portfolio marki znajduje się wyjątkowy, w 100% naturalny napój izotoniczny OSHEE Isotonic Drink NATURAL, w skład którego wchodzą tylko i wyłącznie 4 produkty: woda, cukier trzcinowy, wyciśnięty sok z cytryny i grejpfruta, szczypta soli… i nic więcej!

OSHEE nieustannie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. OSHEE Isotonic Drink NATURAL z 4 składników to odpowiedź marki na panujący trend zdrowego trybu życia – konsumenci bardziej zwracają uwagę na skład kupowanych produktów. Część z nich stara się przygotowywać domowe, naturalne izotoniki. Niestety, nie każdy ma na to wystarczająco dużo czasu i chęci. Ponadto, nie jest łatwo osiągnąć samemu odpowiednią koncentrację cząsteczek, odpowiadającą koncentracji płynów ustrojowych w naszym organizmie, czyli izotoniczność,  a także wartość energetyczną i dobry smak, czyli wszystko to, co udało się połączyć w naturalnym napoju izotonicznym marki OSHEE.

OSHEE Isotonic Drink NATURAL nie ma w swoim składzie konserwantów, barwników, aromatów ani słodzików, które często występują w tej kategorii napojów. Zawarty w produkcie cukier trzcinowy to źródło węglowodanów (energii), szczypta soli zawiera sód, czyli niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu elektrolity, które tracimy podczas intensywnego treningu. Wyciśnięty sok z cytryny i grejpfruta nadaje smak, a woda uzupełnia utracone płyny.

Unikatowe i proste w przekazie opakowanie OSHEE Isotonic Drink NATURAL sprawia, że wystarczy jedno spojrzenie na etykietę butelki, aby sprawdzić z czego składa się ten innowacyjny produkt.

Napój OSHEE Isotonic Drink NATURAL o pojemności 555 ml dostępny jest w sklepach w cenie około 2,99 zł.

Materiały prasowe

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.10.2017 19:32
smakuje jak woda z solą i cytryną. ogólnie ohyda
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie