ID’EAU WŚRÓD WODY. Postaw na idealną zmianę z wodą ID’EAU!

Czym ta woda różni się od tych, które już znasz?
ID’EAU WŚRÓD WODY. Postaw na idealną zmianę z wodą ID’EAU!
Fot. mat. prasowe
19.05.2017

Wiosna w pełni. To idealny czas na zmianę trybu życia. Coraz więcej osób stawia na aktywność fizyczną, rezygnuje przy tym z używek i dba o codzienną dietę, a za swój cel stawia świetną formę i wysportowany wygląd. Należy jednak pamiętać, że podstawą wszystkich tych działań jest organizm, więcej - odpowiednio nawodniony organizm. I tylko on może doprowadzić do zamierzonego celu.

Woda stanowi około 60-70 proc. masy ludzkiego ciała. To ona odpowiada za właściwe funk-cjonowanie organizmu - fizyczne i psychiczne. Optymalna do codziennego picia woda powinna charakteryzować się stosunkowo wysokim natlenieniem, odczynem lekko-zasadowym, a także posiadać niską zawartość minerałów. Taka właśnie jest naturalna woda ID’EAU.

Stawiając sobie nowe wyzwania, związane z aktywnością fizyczną czy zdrowym odżywianiem, i podejmując je każdego dnia, należy pamiętać o piciu odpowiedniej ilości i jakości wody. Pomoże to w utrzymaniu właściwej pracy naszego ciała i jego organów, co z kolei przełoży się na realizację wszelkich założonych planów treningowych i dietetycznych.

Podczas intensywnego wysiłku fizycznego temperatura ciała osoby trenującej znacznie wzrasta. Aby zapobiec przegrzaniu, organizm produkuje schładzający pot, w którego skład wchodzi około 90 proc. H2O. Nieuzupełnianie niedostatków płynów może spowodować nagłe osłabienie, które jest objawem odwodnienia. Picie naturalnej wody mineralnej ID’EAU ogra-nicza wrażenie obciążenia, zwiększa wytrzymałość na wysiłek fizyczny oraz przyspiesza regenerację mięśni. Picie wody stymuluje również metabolizm, gasi pragnienie, aktywizuje mózg i zmniejsza apetyt. Pomaga wprowadzić równowagę w harmonogram dnia. Naturalna woda mineralna ID’EAU dzięki swoim właściwościom ekstrakcyjnym usprawnia procesy przemiany materii i wspomaga fizjologiczne funkcje narządów, przyczyniając się do usuwania z organizmu szkodliwych toksyn.

ID’EAU WŚRÓD WÓD


ID’EAU stawia na jakość - jakość, którą dostarcza i jakość codziennego życia, którą można poprawić dzięki jej spożywaniu. To połączenie najlepszych zasobów natury z najbardziej zaawansowanymi osiągnięciami nauki.
„Woda powstała z inspiracji, jaką było pragnienie dawania każdemu człowiekowi możliwości wprowadzania najprostszych, pozytywnych zmian w swoim życiu. Odpowiednie nawyki ży-wieniowe i wybór najlepszej wody to podstawowe warunki poprawy jakości naszego życia na co dzień” – mówi Mirosław Głuch, Prezes firmy AquaVivre, wytwarzającej wodę ID’EAU.
Posiadając niski stopień mineralizacji, optymalne dla ludzkiego organizmu pH 7,7 ÷ 8,0, rela-tywnie wysoką zawartość rozpuszczonego tleniu, ID’EAU wspiera organizm na wiele spo-sobów:
• optymalnie nawadnia - struktura niezagregowanych cząsteczek ID’EAU ułatwia jej wchłanianie, co oznacza, że szybciej uzupełniony zostanie niedobór wody w organi-zmie,
• poprawia jego metabolizm - ID’EAU zawiera dwa razy więcej tlenu niż inne wody naturalne, co korzystnie wpływa na właściwy przebieg procesu przemiany materii,
• naturalnie odkwasza - alkaliczne pH ID’EAU sprzyja odpowiedniej równowadze kwasowo-zasadowej. Pijąc ID’EAU wartość wewnętrznego pH przesuwa się w stronę zdrowszego, zasadowego.
• zwiększa wytrzymałość na wysiłek - ID’EAU wzmacnia kondycję ludzkiego ciała. Badania przeprowadzone przez fizjologów na zawodowych sportowcach udowodniły istotny wpływ na szybszą regenerację organizmu oraz zwiększenie odporności na długotrwały wysiłek.

ID’EAU DLA SPORTOWCÓW

Nawodnienie oraz równowaga wodno-elektrolitowa mają wpływ na psycho-fizyczną dyspozycję sportowców. Z przeprowadzonego przez Akademię Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach projektu badawczego wynika, że zastosowanie wody o właściwościach alkalizujących daje większy potencjał nawodnienia - ogranicza zaburzenia wodno-elektrolitowe oraz przyśpiesza tempo utylizacji mleczanu w wysiłkach anaerobowych krótkiego czasu. Oznacza to, że stosowanie wody o określonych właściwościach - ID’EAU - przyśpiesza regenerację poprzez najszybsze tempo powysiłkowej utylizacji mleczanu oraz podtrzymuje zasadowe pH moczu, optymalizując w ten sposób nawodnienie.

IDEALNY SMAK

W testach przeprowadzonych na licznej grupie konsumentów, woda ID’EAU została określona jako „delikatna w smaku”. Jest to powiązane z cechą alkaliczności i z niezagregowaną strukturą cząsteczkową ID’EAU.


INSPIRACJA Z NATURY

ID’EAU jest wydobywana w Polsce z naturalnego samo-wypływowego źródła Borucin. W warunkach naturalnych,po wypłynięciu, woda płynie turbulentnie w wyniku grawitacji. Prze-mieszczając się ulega wpływowi ziemskiego stałego pola magnetycznego, a w ciągu dnia oddziałuje na nią dodatkowo promieniowanie słoneczne. Samo źródło Borucin umiejscowione jest na terenie ekologicznie czystego regionu Niziny Śląskiej, złoże znajduje się na głębokości 60 m, czyli poniżej warstw filtracyjnych, co gwarantuje najwyższą jej czystość.
Po wypłynięciu ze źródła woda poddana zostaje procesowi napowietrzenia. W specjalnych, sterylnych warunkach, pod określonym ciśnieniem i w odpowiedniej temperaturze, strumień naturalnej wody mineralnej zostaje poddany działaniu powietrza, co powoduje intensywną wymianę gazową. Finalnie otrzymywana woda posiada stosunkowo wysoką zawartość tlenu i azotu i niską zawartość dwutlenku węgla – czyli parametry podobne do wody z topniejącego lodowca. Produkcja wody ID’EAU, z uwagi na rygorystyczne założenia, poddana jest kontroli specjalnie wytworzonego dla tego celu systemu komputerowego.

INNOWACYJNE OPAKOWANIE

Dzięki opracowanemu i opatentowanemu opakowaniu zabezpieczającemu, woda ID’EAU zachowuje swoje liczne cechy funkcjonalne przez okres minimum 1 roku. Co więcej chroniona jest przed niekorzystnym działaniem czynników środowiskowych, między innymi, przed negatywnym wpływem pól elektromagnetycznych niskich częstotliwości. Opakowanie karto-nowe posiada ekran pola elektrycznego, który zabezpiecza wodę podczas przechowywania i dystrybucji.

Woda dostępna jest w dwóch pojemnościach:
• 0,65 L - pakowana po 6 szt. - cena około 21 zł za karton; cena za butelkę 0,65 L wy-nosi około 3,5 zł
• 1 L - pakowana po 15 szt. - cena około 75 zł za karton; cena za butelkę 1 L wynosi około 5 zł
Od połowy maja ID’EAU będzie dostępna w sieciach sklepów Piotr i Paweł, Selgros, Makro oraz w największych sklepach Carrefour. Wodę można także kupić w sklepie internetowym: http://ideau.pl/sklep/

Więcej informacji na www.ideau.pl

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Monique (Ocena: 5) 11.09.2017 15:13
Aż z ciekawości sprawdziłam, ile to cudo kosztuje i sorry, ale zostaję jednak przy cisowiance. Wydobywana w Polsce, nie śmierdzi mułem i smakuje dobrze, a nie trzeba na nią pół wypłaty wydać.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.09.2017 14:59
tiaa kolejna cudowna woda
odpowiedz
Martuś (Ocena: 5) 22.05.2017 12:41
a ja piję tę wodę i jest mi po niej dobrze. większość wód wcale nie jest alkaliczna, a takiej potrzebuje akurat mój organizm. nie mogę tez pić gazowanej wody bo mój żołądek nie daje sobie z bąbelkami rady. ID'EAU jak najbardziej :)
odpowiedz
Matylda (Ocena: 5) 22.05.2017 11:52
z tego co czytam to woda jak woda, ale dobrze zrobiona kampania pewnie zrobi swoje. Kiedyś nie było takich cudów i jakoś ludzie żyli pijąc wode ze studni. z drugiej strony to dlaczego by nie pójśc do przodu i podnieść standard swojego odżywiania? ja tak samo bałam się zaryzykować z IQacai ale ostatecznie to nie żałuje swojej decyzji. Są to naturalne tabsy, mają witaminki i przede wszystkim moje ukochane jagody acai. Dzięki nim zachowuje zdrowy wygląd i dobrą formę. Więc może i ta woda moze odmienic czyjes zycie? :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie