Romantyczne lato? Tylko z pralinami „Raffaello”

Polskie gwiazdy powitały lato w romantycznym ogrodzie „Raffaello” w Wilanowie.
Romantyczne lato? Tylko z pralinami „Raffaello”
Fot. mat. prasowe
24.06.2016

Romantyczna sceneria ogrodu przed Oranżerią Pałacu w Wilanowie, ciepły letni wieczór i najlepsze towarzystwo – wszystko to w ramach kolejnej imprezy z okazji Inauguracji Lata z Raffaello. To coroczne wydarzenie, podczas którego polskie gwiazdy spotykają się, aby wspólnie celebrować piękne, a zarazem ulotne chwile.

Już po raz czwarty „Raffaello” zaprosiło do wspólnego celebrowania lata. Wieczorem 23 czerwca, ogród przed Oranżerią Pałacu w Wilanowie zamienił się w romantyczny, kwiatowy ogród „Raffaello”, w którym goście mieli okazję rozkoszować się urokiem niezapomnianych chwil. Spotkanie odbyło się pod hasłem romantycznego lata, pełnego zaskakujących i zmysłowych doznań. „Już po raz kolejny biorę udział w Inauguracji Lata z Raffaello i zawsze jest to dla mnie wielka przyjemność. Bardzo lubię lato, a to wydarzenie jest dla mnie takim symbolicznym początkiem tej pory roku” – mówi Anna Wendzikowska.

Wśród zaproszonych nie mogło zabraknąć także innych polskich gwiazd  – Doroty Gardias, Joanny Krupy, Weroniki Rosati, Omeny Mensah, Aleksandy Kwaśniewskiej, Karoliny Malinowskiej, Tamary Arciuch, Bartka Kasprzykowskiego i wielu innych. Gospodarzami wieczoru byli Agnieszka Cegielska i Olivier Janiak, którzy zatroszczyli się o wyjątkową atmosferę spotkania. Wieczór zakończył się występem gościa specjalnego – Andrzeja Piasecznego, który zachwycił gości niezwykłym koncertem. „Bardzo miło występuje się dla tak wspaniałej publiczności w tak pięknych okolicznościach. Mam nadzieję, że dla wszystkich gości ten wieczór był tak miły, jak dla mnie” – mówi Andrzej Piaseczny.

Miejsce i wyjątkowa scenografia prezentująca świat „Raffaello” pozwoliły gościom przenieść się w świat romantycznych, letnich doznań, które podobnie jak smak zmysłowych i delikatnych pralin „Raffaello” na długo pozostaną w pamięci gości.

Aleksandra Kwaśniewska

Fot. mat. prasowe

Anna Wendzikowska

Fot. mat. prasowe

Joanna Krupa

Fot. mat. prasowe

Łukasz Jakóbiak

Fot. mat. prasowe

Łukasz Jakóbiak

Ola Ciupa

Fot. mat. prasowe

Ola Ciupa

Omenaa Mensah

Fot. mat. prasowe

Omenaa Mensah

Weronika Rosati

Fot. mat. prasowe

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie