Kawa, dzięki której schudniesz!

Slim Coffe to kawa, która pobudza i odchudza. Jedyne, co masz do stracenia, to zbędne kilogramy!
Kawa, dzięki której schudniesz!
22.03.2009

Nieważne, czy masz 20, 30, czy 40 lat.. z pewnością chociaż raz w życiu się odchudzałaś... lub masz taki zamiar. Zamiast mało efektywnych środków i wielu godzin ćwiczeń, wybierz suplement diety, który nie tylko będziesz piła z przyjemnością, ale pomoże ci bezpiecznie zredukować masę ciała.

Kawa rozpuszczalna Slim Coffee firmy VitaDirect dodaje energii i odejmuje kilogramy. Zamień zwykłą kawę na niebieską Slim Coffee i schudnij bez wysiłku.

Slim Coffee to unikalne połączenie rozpuszczalnego błonnika pokarmowego – inuliny, ekstraktów roślinnych wspomagających odchudzanie oraz przyśpieszającego metabolizm chromu. Składniki zestawione ze sobą w odpowiednich proporcjach wspomagają funkcjonowanie przewodu pokarmowego i pozwalają bezpiecznie zredukować masę ciała.

Napój otrzymywany jest z korzenia niemodyfikowanej genetycznie cykorii, która jest naturalnym źródłem rozpuszczalnego błonnika pokarmowego.

Działanie:

  • reguluje procesy przemiany materii,
  • usprawnia działanie przewodu pokarmowego,
  • wspomaga redukcję masy ciała.

Przeważającą część frakcji błonnika w Slim Coffee stanowi inulina o obniżonej wartości energetycznej i wysokiej wartości odżywczej. Korzystnie wpływa na rozwój pożądanej flory bakteryjnej jelit.

Inulina:

  • wspomaga perystaltykę jelit,
  • reguluje rytm wypróżnień,
  • chroni przed zaparciami,
  • wywołuje uczucie sytości,
  • wspiera rozwój korzystnej flory jelitowej,
  • poprawia gospodarkę lipidową organizmu.

Zalecana dawka Slim Coffee to 3 filiżanki dziennie. Nie zaleca się przekraczania dawki 5 filiżanek dziennie. Opakowanie kosztuje około 32 złotych.

Polki doceniły innowacyjność produktu, przyznając mu Laur Klienta 2008 w kategorii Odkrycie Roku!

Zobacz także:

Podstępne bomby kaloryczne!

Dlaczego musisz jeść śniadania?

Materiały prasowe

Polecane wideo

Komentarze (99)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.06.2009 11:46
ehe ehe dalej myslcie, ze te wszystkie "wspomagacze" sa cudowne i ze stosujac je, mozecie zrec jak swinia, nie cwiczyc i schudniecie - pieniadze w bloto i zarobek dla cwanych chu.jow
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2009 10:56
[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Eveline92[/b] Super sprawa. Nie od dzisiaj wiem, że kawa ma nieźle kalorii. Sama, bez cukru, ma ok. 3 kcal, ale nie wyobrażam sobie kawy bez cukru i bez mleka, tak więc pewnie ma tych kalorii nieźle, gdyż w jednej łyżeczce cukru mamy już 32 kcal=30 kaw bez cukru. O_o Hmmm ta kawa jest błogosławieństwem. Kocham kawę i nie potrafię sobie jej odmówić, a moja linia płacze... Hmmm muszę tego poszukać w sklepach. ;)[/quote] kiedy chodziłaś do szkoły??3 nie wiedziałam że 30 kaw (każda 3 kcal ) to razem 32 kcal, ciekwae wyliczenia .... :)[/quote] lol, jedna łyzeczka cukru ma 32 kalorie, czyli tyle co 30 kaw, umiecie czytac? [/quote] czyli tyle co 10 kaw może ty się maucz czytać. 1 kawa 3 kalorie. 1 łyżecz. cukru 32 kalorie : na 3 kalorie jedna kawa =10.66 kaw. Dotarło
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2009 18:08
Przecież masz napisane ok 32 zł
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2009 18:08
Przecież masz napisane ok 32 zł
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2009 15:08
slim fast + fat burner i mam talie jak u osy!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie