Wielozbożowe chipsy SUNBITES: Pyszna & lekka przekąska dla dynamicznych kobiet!

Małgosia Socha podjada je między posiłkami – spróbuj ich i Ty!
Wielozbożowe chipsy SUNBITES: Pyszna & lekka przekąska dla dynamicznych kobiet!
15.07.2014

Kolejny szalony dzień, tysiące spraw na głowie, telefon nie milknie nawet na minutę, a Ty czujesz, że nie wytrzymasz już ani chwili dłużej bez małej przekąski. Właśnie w takich momentach Małgorzata Socha sięga po nowość od Sunbites – pyszne wielozbożowe chipsy o smaku Wiosennej Cebulki lub Słonecznej Papryki. Świetnie sprawdzają się jako lekka przekąska między posiłkami i sprawiają, że gwiazda czuje się pełna entuzjazmu do dalszego działania.

Pierwsze wielozbożowe chipsy Sunbites dla dynamicznej kobiety

Pyszne i chrupiące wielozbożowe chipsy Sunbites to idealna przekąska dla nowoczesnej i dynamicznej kobiety, która czasem potrzebuje zjeść coś pomiędzy posiłkami, aby móc stawić czoła wyzwaniom zabieganego dnia. To unikalny produkt na rynku, gdyż chipsy są produkowane ze zbóż – są więc źródłem cennego błonnika. Ich niepowtarzalny smak płynie natomiast z aromatycznych przypraw.2x2 – dwa smaki w dwóch rozmiarach

Nowe wyjątkowe Chipsy Sunbites o smaku Wiosennej Cebulki lub Słonecznej Papryki zostały zapakowane w kolorowe, kobiece opakowania o wadze 60 i 110 g. Mniejsze opakowanie łatwo zmieści się do Twojej torebki. Sugerowana cena detaliczna chipsów Sunbites to 3,29 zł za opakowanie 60 g.

Małgosia Socha pokochała pyszne i lekkie chipsy Sunbites, ponieważ… - Podobnie jak wiele współczesnych kobiet pracuję na kilku etatach. Jestem mamą, żoną, aktorką, modelką, szefem kuchni, a nawet psychologiem. Ciągłe życie w ruchu sprawia, że zdarza mi się podjadać między posiłkami. Wielozbożowe chipsy Sunbites to mój pomysł na lekką i pyszną przekąskę podczas zabieganego dnia. Z przyjemnością sięgam po nie, aby naładować akumulatory. Ich siła tkwi w zbożach, dzięki czemu są źródłem cennego błonnika, oraz aromatycznych przyprawach, które nadają im wyrazisty smak – twierdzi gwiazda.

Wielozbożowe paluszki Sunbites

Rodzina Sunbites powiększa się również o wielozbożowe paluszki, które świetnie sprawdzą się jako lekka przekąska podczas spotkań z przyjaciółmi, spaceru z dzieckiem czy rodzinnego pikniku. Są one dostępne w opakowaniach o wadze 70 i 300 g. Sugerowana cena detaliczna paluszków Sunbites to 1,29 zł za opakowanie 70 g.

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 2.25 / 5
Anonim (Ocena: 1) 15.07.2014 20:53
dobre ale przepełnione chemia
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 15.07.2014 11:44
Są niedobre....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 15.07.2014 09:37
pyszne?? przeczytajcie sobie proszę ich cudowny skład.... smaku wcale nie zawdzięczają "aromatycznym przyprawom" a super zdrowym dodatkom tj. : glutaminian monosodowy itd itd... może i są z pełnego ziarna ale co z tego skoro producenci nawet coś co mogłoby rzeczywiście nam służyć po prostu zepsuli dodają te wszystkie świństwa! :/ Niech sami to jedzą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2014 08:43
przepyszne są ,zwłaszcza paprykowe :) a paluszki muszę wypróbować :) POLECAM !!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie