NOWOŚĆ! Pyszne i kremowe - nowe smaki serków topionych od MSM MOŃKI

Mogą też z powodzeniem zastąpić śmietanę jako dodatek do zup i różnego rodzaju sosów!
NOWOŚĆ! Pyszne i kremowe - nowe smaki serków topionych od MSM MOŃKI
22.06.2014

Z myślą o smakoszach serów Moniecka Spółdzielnia Mleczarska w Mońkach, znana z produkcji doskonałych serów żółtych typu szwajcarskiego i holenderskiego, przygotowała trzy nowe smaki serków topionych. Teraz konsumenci mogą delektować się serami z dodatkiem papryki, pieczarki  i szczypiorku. Nowe produkty wzbogaciły portfolio serów topionych producenta. Wyroby o wyjątkowo kremowej i aksamitnej konsystencji zostały zamknięte w poręcznych, funkcjonalnych opakowaniach. A dzięki etykiecie w żywych, energetyzujących kolorach, serki MSM Mońki można z łatwością znaleźć na sklepowej półce.

Kremowe serki topione bez trudu rozsmarowują się na pieczywie, mogą też z powodzeniem zastąpić śmietanę jako dodatek do zup i różnego rodzaju sosów. Praktyczne 100-gramowe opakowanie w formie pudełeczka sprawia, że produkt można zabrać dosłownie wszędzie, a jego zawartość pozostanie nienaruszona. Takie opakowanie można bez problemu wrzucić nawet do małej torebki, gdyż w przeciwieństwie do serków topionych, owiniętych tradycyjną folią, nie ulegnie deformacji i uszkodzeniu. Dzięki temu pyszną kanapkę z wybranym wariantem smakowym sera można przygotować zarówno w domu, jak i w pracy, szkole czy na wycieczce. Producent oferuje cztery pyszne smaki: kremowy (znany już klientom), z dodatkiem smakowitej pieczarki, wyrazistej papryki i delikatnego szczypiorku.

Producent: MSM Mońki

Smaki: kremowy, pieczarkowy, paprykowy, ze szczypiorkiem

Waga: 100 g (kremowy serek topiony dostępny jest również w miniczteropaku - 4x25 g)

Cena: ok. 2 zł

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
E (Ocena: 5) 23.06.2014 23:21
Pyszne serki! Polecam - moniecczanka! :)))))
odpowiedz
heheheee (Ocena: 5) 23.06.2014 10:19
Monki super miasto, Monki pozdrawiaja, nasze krowy sa nejlepsze - zdrowe podlaskie krowki :D i co za tym idzie sery doskonale
zobacz odpowiedzi (8)
Anonim (Ocena: 5) 22.06.2014 14:54
Mniam ;d
odpowiedz

Polecane dla Ciebie