Nowości kulinarne czerwca - skosztuj w tym tygodniu! (futbolowe przekąski na EURO)

I Ty daj się ponieść piłkarskim emocjom!
Nowości kulinarne czerwca - skosztuj w tym tygodniu! (futbolowe przekąski na EURO)
02.06.2012

BAKALLAND, Popcorn serowy. Aromatyczna gama popcornów do microfali. Szczelne i praktyczne opakowanie zachowuje aromat i świeżość ziaren kukurydzy. Wystarczy włożyć na 3 minuty do microfali i przekąska gotowa. Popcron został zamknięty w specjalnym opakowaniu z serii Footballand. 

DR OETKER, Babeczki piłkarskie. Zielone foremki przypominające murawę oraz jadalne dekoracje w kształcie piłki nożnej nadają wypiekom prawdziwie sportowy charakter. W kartoniku znajduje się zestaw zawierający mieszankę do sporządzania ciasta o smaku waniliowym, papilotki z futbolowym wzorem, biały lukier i jadalne dekoracje z opłatka. Po kilku chwilach całą rodziną można bawić się, oglądając mecz i zajadając się pysznymi Babeczkami piłkarskimi.

HARIBO, Football Misie, 6,44 zł. Ich smaki dobrano w oparciu o specjalne badanie, w którym klienci za swoje ulubione uznali białe misie o smaku ananasowym, czerwone o smaku truskawkowym i ciemnoczerwone – malinowe. Biało-czerwone misie nawiązują tym samym do narodowych barw reprezentacji Polski na Euro 2012.

Jedzenie Euro 2012

GOOD FOOD, Wafle smakowe Jumbo, 4 zł. Na czas futbolowej gorączki zamknięte w nowym piłkarskim opakowaniu. Paczka XXL zawiera aż 12 grubych wafli, dlatego wystarczy ich nawet na chrupanie podczas dogrywki!

HOCHLAND, Ser topiony biało-czerwony. Pyszne cztery porcje sera o smaku śmietankowym oraz cztery wyjątkowe trójkąciki z pomidorami (nowy smak w ofercie!). Biało – Czerwony jest idealny na przygotowanie szybkiej i smacznej przekąski w przerwie meczu.

TIC TAC, Edition 2012: Biało-czerwone orzeźwienie. Praktyczny zestaw umożliwiający natychmiastowe orzeźwienie zarówno po niespodziewanej porażce jak i okazałym zwycięstwie. Zalecana kolejność spożywania to: biały a potem czerwony. Podczas meczów jest to kolejność obowiązkowa. Gdy zabraknie drażetek obowiązkowe jest uzupełnienie zapasów w Tesco.

Zobacz także:

Domowe bułeczki, chlebki i rogaliki - proste przepisy na aromatyczne pieczywko ♥

Ciasto francuskie w wersji wytrawnej - aromatyczne pierożki, pikantne zawijasy itp.

Polecane wideo

Komentarze (15)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.06.2012 20:47
to są tylko przykłady. duzo więcej jest tego w sklepach ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.06.2012 19:36
popcorn serowy i wafle serowe sa pyszne. Ale wfale strasznie śmierdzą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.06.2012 08:20
Wiadomo że każdy chce mieć Euro przekąski i to w barwach narodowych, szczególnie jeśli można je przygotować w domu i zaskoczyć gości :) www.danianaprzyjecia.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2012 17:52
zadna nowosc...juz z miesiac temu to wszystko bylo w 3city
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2012 14:37
Tutaj wpisz treść komentarza do Nowości kulinarne czerwca - skosztuj w tym tygodniu! (futbolowe przekąski na EURO)...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie