Nowości kulinarne kwietnia - skosztuj w tym tygodniu!

Same pyszności! Błyskawiczna galaretka, lekkie przekąski, naturalny twarożek.
Nowości kulinarne kwietnia - skosztuj w tym tygodniu!
14.04.2012

DELECTA, Galaretka na szybko!, 1,65 zł. Tężeje w rekordowo krótkim czasie – po upływie zaledwie 30 minut (tradycyjna galaretka tężeje w czasie ok. 3. godzin). Właściwości żelujące zawdzięcza roślinnemu składnikowi, którym zastąpiono żelatynę spożywczą. Dzięki temu, może być spożywana przez wegetarian. Dostępna w czterech pysznych smakach.

GOOD FOOD, Wafle Extra Cienkie Ryżowe z Kokosem, 2,50 zł. Na ich wyjątkowy smak składa się połączenie wiórków kokosowych i brązowego ryżu. Extra Cienkie są przekąską niskokaloryczną.  Jeden wafel ma tylko 17 kcal i 0% tłuszczu. Jest to jedyny wafel na rynku z tak małą zawartością kalorii. Ponadto nie zawiera soli, dzięki czemu nie przyczynia się do zatrzymywania wody w organizmie.

FUNTASTIC, Tortilla Wraps, 5,50 zł. Są przygotowywane na bazie mąki pszennej i tłuszczy roślinnych, a następnie pakowane w ochronnej atmosferze dla zachowania świeżości i wyjątkowego smaku. Na opakowaniu można znaleźć  przykładowe propozycje przygotowania, zawijania i podawania tortilli. Wystarczy, że przygotujesz farsz (w przypadku burritos są to najczęściej mięso i wybrane warzywa) i zawiniesz go gotowe placki pszenne. Całość należy posmarować oliwą i położyć na parę minut na grill lub włożyć do piekarnika i danie gotowe!

Nowości kulinarne

TCHIBO, Kawa Kawy ziarnista Exclusive Origins Rainforest. To znakomita propozycja dla wielbicieli kawy, którzy cenią najwyższą jakość oraz zwracają uwagę na kwestie ochrony środowiska naturalnego i społecznej odpowiedzialności. Kupując tę kawę, masz gwarancję, że właściciele plantacji Rainforest Alliance Certified stosują nawozy w określonych warunkach zapewniających ich właściwe użycie oraz odpowiednio gospodarują odpadami, chroniąc w ten sposób ekosystemy lasów tropikalnych. Ponadto, pracownicy plantacji mają zapewnione godne warunki życia oraz pracy, a także gwarantowany dostęp do edukacji i opieki zdrowotnej.

OGRODY NATURY, Naturalnie mętny sok z jabłek i wiśni, 3,29 zł. Szybko przegoni rozleniwienie, orzeźwi cię i nakręci do działania. Dla jeszcze mocniejszego efektu rześkości i wydobycia całej głębi smaku, najlepiej schłodzić sok bezpośrednio przed spożyciem. Sok zawiera wyłącznie naturalnie występujące w owocach cukry.

TUREK, Naturalny serek twarogowy w porcjach, 3,49 zł. Ma delikatny, śmietankowy smak, kremową konsystencję i jest naturalnie dobry - nie zawiera bowiem żadnych konserwantów i substancji zagęszczających.  Zawiera składniki bogate w naturalne, dobroczynne substancje odżywcze, m.in. wapń niezbędny do prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci.

Zobacz także:

Poradnik Kulinarny: ORYGINALNE przepisy na przepyszne KANAPKI - na duży apetyt!

Poradnik Kulinarny: Pyszności z jabłek (jedno ma tylko 50 kcal, więc można jeść na potęgę!)

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.08.2012 02:18
KG0VNx khnhlejphkoh
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2012 21:04
11CO25 sxklwsvjgiuz
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2012 23:34
Maria Rojowska pisze: Maria RojowskaNie widac487 bo to czarne nizerpec59bwitujc485ce szkc582o ale wyobrac5ba sobie moje zdziwienie kiedy zapomniac582am o tym fakcie i zakupic582am sobie do kuchni pic499kne magnesy na lodc3b3wkc499 :DVA:F [1.9.11_1134](from 12 votes)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2012 12:51
powinniscie do tego od razu jeszcze kalorie dopisywac :):):)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2012 16:06
Naturek!!! :) pyszny!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo