Ile kosztują BATONY MOCY Anny Lewandowskiej?

29 Czerwca 2016

I z czego są robione?

batony Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych WAG nie tylko w Polsce, ale także na świecie. W końcu jej mąż jest rozchwytywanym piłkarzem i gwiazdą numer jeden zarówno u nas, jak i w Niemczech. Lewandowska nie spoczywa jednak na laurach i nie buduje swojej kariery na nazwisku znanego małżonka. Od lat umacnia swoją pozycję sportowca, trenerki i specjalistki od zdrowego żywienia.


Czy Polacy nie lubią Anny L.?


Wszyscy, którzy skrycie podśmiewają się z jej bezglutenowych potraw i śniadań za 40 zł, muszą i tak przyznać, że dieta Lewandowskiej wpływa doskonale na polską kadrę. Kulki mocy, którymi zajada się nie tylko Robert, ale i kilku innych piłkarzy z naszej reprezentacji, znacznie poprawiają trawienie i kondycję.


Jeśli jesteś zbyt leniwa, by korzystać ze zdrowych przepisów Ani (albo zwyczajnie brakuje ci umiejętności), w sklepie https://dieta.hpba.pl/shop możesz nabyć kilka gotowych produktów, sygnowanych jej nazwiskiem.


Ile musisz zapłacić na przykład za batony mocy?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-30 09:17:47

mój wybór padła na suplement slimcea ze względu na liczne pozytywne opinie w internecie oraz polecenie przez koleżankę która kurację ma już za sobą. Widać to po niej, schudła 13kg. Ja teraz zaczynam, mam nadzieje że jeszcze zdążę pokazać ciałko na te wakacje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1