Viralowe dania z TikToka z dostawą do domu. Przygotują je „kuchnie-widma”

Menu TikTok Kitchen będzie zmieniać się wraz z trendami.
Viralowe dania z TikToka z dostawą do domu. Przygotują je „kuchnie-widma”
Fot. Unsplash
23.12.2021

Każdego dnia na TikToka zaglądają miliony osób, które szukają tylko jednego – nowych, prostych i przede wszystkim pysznych przepisów. Mijający rok zdecydowanie nie zawiódł nas w tej kwestii. Na platformie pojawiły się setki tysięcy nagrań pokazujących, jak w parę minut przygotować smaczne dania – wystarczy przypomnieć chociażby przepisy na pasta chips, salmon rice bowl czy feta pasta.  

Zobacz również: Takich czipsów jeszcze nie jedliście. TikTok zwariował na punkcie „pasta chips”

Zainteresowanie kulinariami na TikToku jest tak olbrzymie, że platforma postanowiła otworzyć nowy biznes. Już od marca 2022 roku niektórzy userzy serwisu będą mogli zamawiać viralowe dania z TikToka do własnych domów. Wszystko w ramach TikTok Kitchen. 

TikTok Kitchen. Viralowe dania z platformy z dostawą do domu 

TikTok Kitchen to projekt, który powstał dzięki współpracy serwisu z siecią Virtual Dining Concepts i platformą Grubhub. Póki co usługa będzie dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych. 

Jak informuje TikTok, posiłki będą przygotowywane w “kuchniach-widmach”, czyli restauracjach, które serwują dania tylko na wynos. Spożywanie ich w lokalach nie będzie możliwe. Do marca 2022 roku w ramach TikTok Kitchen ma powstać 300 takich punktów gastronomicznych, a do końca roku – ponad tysiąc. 

Co ciekawe, menu w ramach projektu będzie cyklicznie się zmieniać - wraz z trendami na TikToku. Co kwartał userzy platformy będą mieli możliwość spróbowania zupełnie nowych, viralowych dań, które cieszyły się największą popularnością w serwisie w danym okresie.

TikTok poinformował, że część zysków z nowego projektu zostanie zainwestowana w twórców viralowych przepisów oraz kreatorów uznawanych za obiecujące talenty w świecie kulinariów.  

Co sądzicie o usłudze TikTok Kitchen? Chcielibyście, żeby pojawiła się również w Polsce? 

Zobacz również: Polacy kochają te dania na wynos. W 2021 roku zamawialiśmy je najczęściej

Polecane wideo

W których zakątkach świata Twoja twarz i figura spodobałyby się najbardziej?
W których zakątkach świata Twoja twarz i figura spodobałyby się najbardziej? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.12.2021 07:54
Swiat konczy sie tyle
odpowiedz

Polecane dla Ciebie