To rewolucyjne urządzenie pomoże Ci w gotowaniu, kiedy masz za dużo na głowie

Sprawi, że błyskawicznie wyczarujesz pyszne i zdrowe potrawy.
To rewolucyjne urządzenie pomoże Ci w gotowaniu, kiedy masz za dużo na głowie
fot. Dane Deaner / Unsplash
30.11.2020

Zapewne masz takie dni, kiedy żałujesz, że nie możesz się rozdwoić, żeby ogarnąć wszystkie sprawy lub bezskutecznie marzysz o chwili tylko dla siebie. Jeśli dziś Twoja lista zadań nie ma końca i nie wiesz nawet, od czego zacząć, pomyśl o ogarnięciu obiadu z pomocą dwóch sprytnych pomocników: Philips Ovi Smart i NutriU. Co jeszcze może pomóc? Piosenka Malwiny Bakalarz, czyli Baku Family, właśnie o tym, co dzisiaj czujesz. I zaczynamy!

Dobry początek

Masz już dość wymyślania przepisów na posiłki, które będą zdrowe, szybkie w przygotowaniu i na dodatek smaczne? Przeszukałaś już w tej sprawie cały internet? Skorzystaj z NutriU – aplikacji od Philips. Znajdziesz tu przepisy na wytrawne i słodkie potrawy na każdy dzień. Wszystko zdrowe, smaczne i proste w przygotowaniu. Dodatkowe źródło inspiracji to serwis pysznosci.pl, które wciąż powiększa bazę dobrych pomysłów na smaczne jedzenie. Zamiast wymyślać obiad, zajrzyj do NutriU lub na pyszności.pl, wybierz któryś z pomysłów i pomyśl, co zrobisz z czasem, który już zaoszczędziłaś i tym, który za chwilę zyskasz dzięki Philips Ovi Smart. Szybciej, zdrowiej i nadal smacznie!

Fot. materiały prasowe

Philips Ovi Smart piecze, smaży i grilluje powietrzem – i robi to pod wieloma względami spektakularnie! Pieczenie w Ovi Smart trwa o 1,5 razu krócej niż w piekarniku[1]. To oznacza, że mniej czasu spędzisz w kuchni, możesz więc zaplanować wciąż odkładane na później przyjemności dla siebie lub rodziny. Z Ovi Smart można ograniczyć spożycie tłuszczu – dzięki Technologii Rapid Air, przygotowane posiłki zawierają nawet 90% mniej tłuszczu[2], a dodatkowo zastosowana technologia Fat Removal pozwala usunąć jego nadmiar z ulubionych potraw, na przykład tłustego mięsa, bez straty smaku! Nawet jeśli do smażenia wykorzystasz zaledwie odrobinę oleju, posiłki będą pyszne, chrupiące i soczyste, a jednocześnie lekkie i przygotowane szybciej niż zwykle. Nawet dzieci nie powinny narzekać.

Prosta sprawa na każdym etapie

Gotowanie z Philps Ovi Smart jest tak proste i bezpieczne, że warto do przygotowywania posiłków zaangażować dzieci. Wiadomo, że nic tak nie zaostrza apetytu, jak gotowanie! Technologia Smart Sensing dobierze idealny czas i temperaturę, a następnie poinformuje, kiedy potrawa będzie gotowa. Programy Smart Chef umożliwią przygotowanie ulubionych potraw dzieci w super prosty sposób. Idealnie ugotuje mrożonki, dania warzywne, mięsa i ryby, a dzięki opcji podtrzymywania temperatury, ciepły obiad poczeka na dzieci, nawet jeśli wrócą ze szkoły pół godziny później niż zwykle. Dzięki tej funkcji rodzice są gotowi na każdą niespodziewaną zmianę w grafiku. Co dalej? Nadal bezproblemowo: Ovi można myć w zmywarce, więc posprzątanie po obiedzie lub kolacji to tylko chwila. Prościej już chyba nie będzie!

 

 

[1] Na podstawie testów przeprowadzonych na 3 surowych nóżkach kurczaka, pieczonych w temp. 180°C przez 24 min.

[2] W porównaniu do frytek przygotowanych w tradycyjnej frytownicy Philips.

 

Materiał promocyjny

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie