Deli by Sakana - ekskluzywne japońskie delikatesy w samym sercu Warszawy!

Znana wszystkim amatorom kuchni japońskiej Sakana Sushi Bar na Moliera w Warszawie rozwija skrzydła. Właśnie zostały otwarte japońskie Delikatesy. To bogata oferta świeżych ryb, owoców morza i dodatków do kuchni japońskiej. Wyjątkowy koncept przyciągnął również gwiazdy, znane blogerki oraz dziennikarki kulinarne. Na konferencji pojawili się między innymi: Anna Dereszowska, Ola Kisio, Baron czy Leon Myszkowski.
Deli by Sakana - ekskluzywne japońskie delikatesy w samym sercu Warszawy!
06.10.2013

Goście mieli wyjątkową okazję aby spróbować japońskich dań, które będą w ofercie na wynos oraz sake, dobranego do konkretnego dania. DELI BY SAKANA jest prawdziwą gratką dla wszystkich, którzy chcą wprowadzić do swojej domowej kuchni prawdziwą Japonię!

 

 W DELI BY SAKANA można  nie tylko kupić najświeższe produkty, ale również podpatrzeć, jak kucharze na twoich oczach przygotują filety rozbierając ryby zgodnie z japońską sztuką, wykroją każdą formę jakiej oczekuje klient - tak by w domu cieszyć się wyłącznie przyjemną stroną gotowania wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. 

Oferta DELI BY SAKANA to również: sosy, przyprawy, świeże zioła, ale również japońskie noże, książki kulinarne i wiele więcej. W delikatesach znajdziesz wiele inspiracji na prezenty dla osób   pasjonujących się Japonią i japońską kuchnią.

 

 

Dzięki delikatesom w restauracji na Moliera pojawiło się również sporo nowych dań w karcie, które wzbogacają szeroką ofertę sushi. Teraz na Moliera niczym w japońskiej IZAKAYA barze z przekąskami - można kosztować ciekawych japońskich specjałów, niedostępnych nigdzie indziej- no, może poza Japonią!

 

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie