Ile kosztują BATONY MOCY Anny Lewandowskiej?

I z czego są robione?
Ile kosztują BATONY MOCY Anny Lewandowskiej?
https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl
29.06.2016

Anna Lewandowska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych WAG nie tylko w Polsce, ale także na świecie. W końcu jej mąż jest rozchwytywanym piłkarzem i gwiazdą numer jeden zarówno u nas, jak i w Niemczech. Lewandowska nie spoczywa jednak na laurach i nie buduje swojej kariery na nazwisku znanego małżonka. Od lat umacnia swoją pozycję sportowca, trenerki i specjalistki od zdrowego żywienia.


Czy Polacy nie lubią Anny L.?


Wszyscy, którzy skrycie podśmiewają się z jej bezglutenowych potraw i śniadań za 40 zł, muszą i tak przyznać, że dieta Lewandowskiej wpływa doskonale na polską kadrę. Kulki mocy, którymi zajada się nie tylko Robert, ale i kilku innych piłkarzy z naszej reprezentacji, znacznie poprawiają trawienie i kondycję.


Jeśli jesteś zbyt leniwa, by korzystać ze zdrowych przepisów Ani (albo zwyczajnie brakuje ci umiejętności), w sklepie https://dieta.hpba.pl/shop możesz nabyć kilka gotowych produktów, sygnowanych jej nazwiskiem.


Ile musisz zapłacić na przykład za batony mocy?

batony Anny Lewandowskiej

https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl

Cena batonów Anny Lewandowskiej wynosi dokładnie 5,99 zł.


- Idealne dla tych, którzy żyją aktywnie i potrzebują szybkiego, a jednocześnie zdrowego i pysznego źródła energii. Odpowiednio dobrane składniki nie tylko zaspokoją głód i pobudzą do działania, ale także pozytywnie wpłyną na funkcjonowanie całego organizmu. Moje batony są w 100% naturalne i nie zawierają dodanego cukru. Świetnie sprawdzą się jako przekąska oraz jako posiłek przed i po treningu – czytamy na stronie sklepu.


W ich skład wchodzą daktyle, wiórki kokosowe, migdały, goji, maca, kakao lub w drugiej wersji: daktyl, nerkowiec, wiórki kokosowe, figa, goji, żurawina liofilizowana.

batony Anny Lewandowskiej

https://dieta.hpba.pl/shop

Oprócz batonów proteinowych w sklepie Lewandowskiej można nabyć także owocowe lub warzywne witaminowe koncentraty w proszku, które dodaje się do koktajli, smoothie i innych potraw. Ich cena waha się od 15 do 23 zł.


Wypróbujecie któryś z produktów mocy od Anny Lewandowskiej?


Co je Kim Kardashian, że tak szybko chudnie?Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.06.2016 09:17
mój wybór padła na suplement slimcea ze względu na liczne pozytywne opinie w internecie oraz polecenie przez koleżankę która kurację ma już za sobą. Widać to po niej, schudła 13kg. Ja teraz zaczynam, mam nadzieje że jeszcze zdążę pokazać ciałko na te wakacje.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo