Romantyczne lato? Tylko z pralinami „Raffaello”

24 Czerwca 2016

Polskie gwiazdy powitały lato w romantycznym ogrodzie „Raffaello” w Wilanowie.

rafaello

Romantyczna sceneria ogrodu przed Oranżerią Pałacu w Wilanowie, ciepły letni wieczór i najlepsze towarzystwo – wszystko to w ramach kolejnej imprezy z okazji Inauguracji Lata z Raffaello. To coroczne wydarzenie, podczas którego polskie gwiazdy spotykają się, aby wspólnie celebrować piękne, a zarazem ulotne chwile.

Już po raz czwarty „Raffaello” zaprosiło do wspólnego celebrowania lata. Wieczorem 23 czerwca, ogród przed Oranżerią Pałacu w Wilanowie zamienił się w romantyczny, kwiatowy ogród „Raffaello”, w którym goście mieli okazję rozkoszować się urokiem niezapomnianych chwil. Spotkanie odbyło się pod hasłem romantycznego lata, pełnego zaskakujących i zmysłowych doznań. „Już po raz kolejny biorę udział w Inauguracji Lata z Raffaello i zawsze jest to dla mnie wielka przyjemność. Bardzo lubię lato, a to wydarzenie jest dla mnie takim symbolicznym początkiem tej pory roku” – mówi Anna Wendzikowska.

Wśród zaproszonych nie mogło zabraknąć także innych polskich gwiazd  – Doroty Gardias, Joanny Krupy, Weroniki Rosati, Omeny Mensah, Aleksandy Kwaśniewskiej, Karoliny Malinowskiej, Tamary Arciuch, Bartka Kasprzykowskiego i wielu innych. Gospodarzami wieczoru byli Agnieszka Cegielska i Olivier Janiak, którzy zatroszczyli się o wyjątkową atmosferę spotkania. Wieczór zakończył się występem gościa specjalnego – Andrzeja Piasecznego, który zachwycił gości niezwykłym koncertem. „Bardzo miło występuje się dla tak wspaniałej publiczności w tak pięknych okolicznościach. Mam nadzieję, że dla wszystkich gości ten wieczór był tak miły, jak dla mnie” – mówi Andrzej Piaseczny.

Miejsce i wyjątkowa scenografia prezentująca świat „Raffaello” pozwoliły gościom przenieść się w świat romantycznych, letnich doznań, które podobnie jak smak zmysłowych i delikatnych pralin „Raffaello” na długo pozostaną w pamięci gości.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz