Wiemy, gdzie kupić pyszne Prosecco, które nie wywołuje kaca!

20 Czerwca 2018

To brzmi zbyt pięknie, aby było prawdziwe? A jednak!

prosecco bez kaca

Przyznaj szczerze, ile razy po udanej imprezie walczyłaś z tzw. „syndromem dnia następnego”? Na pewno obiecywałaś sobie wtedy, że to był ostatni raz i że kończysz z napojami procentowymi. Ból głowy, suchość w gardle, ziemista cera, światłowstręt i nudności dawały ci się wówczas mocno we znaki, prawda? Doskonale znamy to z autopsji.

Kawosze z całego świata zwariowali na punkcie latte... z brokułami. Wszyscy chcą jej spróbować

Na szczęście wreszcie w Polsce można kupić Prosecco, które… nie powoduje kaca. Brzmi zbyt pięknie, aby było prawdziwe? A jednak! Produkt, o którym mowa, dostępny jest w Lidlu, a jego pełna nazwa brzmi Prosecco Spumante Extra Dry. To łagodnie wytrawne wino musujące o przyjemnych aromatach owocowych jest ekologiczne - oznacza to zatem, że do jego produkcji używa się mniej siarczynów. Jest to świetna wiadomość dla osób wrażliwych na działanie tego składnika: prawdopodobieństwo złego samopoczucia następnego dnia po spożyciu Prosecco Spumante Extra Dry jest bowiem o wiele mniejsze. Nie bez powodu określa się ten produkt w Anglii jako „hangover-free Prosecco”.

Czyżby marzenie o tym, by zjeść ciastko i mieć ciastko wreszcie się urzeczywistniło? Wszystko na to wskazuje! Za Prosecco, które nie wywołuje kaca zapłacicie 37,99 zł/0,75I.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

delina
(Ocena: 5)
2018-07-05 12:28:24

Ha, to coś dla mnie, chociaż z drugiej strony, raczej nie przesadzam z alkoholem, ale prosecco lubię:P właśnie na alkohol-online. pl zamówiłam sobie kilka butelek wina:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ja
(Ocena: 5)
2018-07-05 12:29:13

Pierwsze słyszę, że można zamawiać alkohol przez internet. Nie wygodniej stacjonarnie? Przecież nie musisz wtedy czekać na przesyłkę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
delina
(Ocena: 5)
2018-07-05 12:39:52

Z jednej strony faktycznie, zakupy mam szybciej. Z drugiej jednak zdecydowanie wygodniej chyba, kiedy kurier przyniesie Ci paczkę do domu, a Ty nie musisz nosić ciężarów ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1