Pierwszy na rynku, w 100% naturalny napój izotoniczny OSHEE

26 Października 2017

4 składniki… i nic więcej!

oshee

Dla osób dbających o siebie i prowadzących zdrowy tryb życia, które chcą nawadniać się w sposób naturalny, marka OSHEE przygotowała napój stworzony z wyłącznie 4 składników – OSHEE Isotonic Drink NATURAL. Za sprawą idealnego połączenia wody i soków z cytrusów ze szczyptą soli i cukrem trzcinowym, udało się uzyskać doskonale orzeźwiający i wyśmienicie smakujący napój!

OSHEE to lider innowacji w kategorii produktów funkcjonalnych w Polsce. W portfolio marki znajduje się wyjątkowy, w 100% naturalny napój izotoniczny OSHEE Isotonic Drink NATURAL, w skład którego wchodzą tylko i wyłącznie 4 produkty: woda, cukier trzcinowy, wyciśnięty sok z cytryny i grejpfruta, szczypta soli… i nic więcej!

OSHEE nieustannie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. OSHEE Isotonic Drink NATURAL z 4 składników to odpowiedź marki na panujący trend zdrowego trybu życia – konsumenci bardziej zwracają uwagę na skład kupowanych produktów. Część z nich stara się przygotowywać domowe, naturalne izotoniki. Niestety, nie każdy ma na to wystarczająco dużo czasu i chęci. Ponadto, nie jest łatwo osiągnąć samemu odpowiednią koncentrację cząsteczek, odpowiadającą koncentracji płynów ustrojowych w naszym organizmie, czyli izotoniczność,  a także wartość energetyczną i dobry smak, czyli wszystko to, co udało się połączyć w naturalnym napoju izotonicznym marki OSHEE.

OSHEE Isotonic Drink NATURAL nie ma w swoim składzie konserwantów, barwników, aromatów ani słodzików, które często występują w tej kategorii napojów. Zawarty w produkcie cukier trzcinowy to źródło węglowodanów (energii), szczypta soli zawiera sód, czyli niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu elektrolity, które tracimy podczas intensywnego treningu. Wyciśnięty sok z cytryny i grejpfruta nadaje smak, a woda uzupełnia utracone płyny.

Unikatowe i proste w przekazie opakowanie OSHEE Isotonic Drink NATURAL sprawia, że wystarczy jedno spojrzenie na etykietę butelki, aby sprawdzić z czego składa się ten innowacyjny produkt.

Napój OSHEE Isotonic Drink NATURAL o pojemności 555 ml dostępny jest w sklepach w cenie około 2,99 zł.

Materiały prasowe

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-26 19:32:15

ja ija

smakuje jak woda z solą i cytryną. ogólnie ohyda

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonimka
(Ocena: 5)
2017-10-27 09:59:22

Pewnie, lepiej pić sztuczne napoje z acesulfamem i innymi świnstwami...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-28 10:34:08

nie, lepiej po prostu zrobić sobie taki napój w domu a nie dawać 4 zeta za coś co i tak jest niedobre

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1