Uwaga, wygraj podwójne zaproszenie na film!

19 Kwietnia 2010

Już dziś prapremiera najnowszego filmu produkcji czeskiej "2 MŁODE WINA". Mamy do rozdania 5 podwójnych zaproszeń dla naszych Czytelniczek!

Uwaga, wygraj podwójne zaproszenie na film!
> -->

"2 MŁODE WINA" to kontynuacja czeskiej komedii z 2008 roku pt. "MŁODE WINO". Tym razem na ekranie pojawią się Honza i Jirka - dwójka przyjaciół z pierwszej części, oraz kilkoro nowych bohaterów.

Kilka słów o fabule:

Honza w końcu się ustatkował - wraz z Klarą mieszka w starej winnicy swojego dziadka. Z wielką pasją uprawia winorośl – podjął się skomplikowanej sztuki produkcji wina słomkowego, lecz póki co, spotykają go same porażki. Za to Jirka, który został w mieście, wciąż pakuje się w nowe kłopoty. Kiedy na jaw wychodzi jego romans z córką zamożnego biznesmena, musi uciekać aż na Morawy Południowe. Wściekły ojciec inaczej wyobrażał sobie kandydata na męża pięknej jedynaczki. Jirka szuka więc ratunku w winnicy przyjaciół. Kiedy do niej trafi, życie wywróci się do góry nogami! Wszystko zaś przez słabość Jirki do kobiet, która przerodziła się, dosłownie, w walkę o życie. Szalone eskapady, morawskie wino, przyjaźń i niespodziewana miłość… Historia pełna wszystkiego, co w życiu najważniejsze.   

Uwaga, mamy do rozdania 5 podwójnych zaproszeń na dzisiejszy, prapremierowy pokaz filmu! 

Jeśli chcesz wygrać jedno z nich i wybrać się do kina wraz z ukochanym, mamą, siostrą albo przyjaciółką, odpowiedz na pytanie: Kto jest reżyserem filmu "2 MŁODE WINA"?

Na odpowiedzi czekamy dziś do godziny 16:00. Prosimy przesyłać je na adres redakacja(at)papilot.pl, podając w treści także swoje imię, nazwisko oraz nr telefonu.

Projekcja odbędzie się dziś o godz. 20.30 w Etnokinie przy ul. Kredytowej 1 w Warszawie. Laureatki, które zostaną wpisane na listę gości, poinformujemy o nagrodzie telefonicznie.

Bilety otrzyma pięć osób, które jako pierwsze prześlą poprawne odpowiedzi. Już wkrótce na Papilocie kolejne informacje o filmie!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-19 21:47:54

Też wygrałam i nawet miałam isć ale wypadła mi dużo ważniejsza sprawa i ot tak nie trafiłam na seans ;(((((((

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-19 17:55:53

papilot chyba nie traktuje papilotek poważnie... pyta się o reżysera, którego imię i nazwisko jest napisane na plakacie. niczym te wszystkie konkursy w telewizji, tylko że tam dostają kasę ze to, że ktoś zadzwoni... a tu nikt nie musi dzwonić tylko napisać, a to bezpłatne o ile mi wiadomo. można by jakieś trudniejsze pytanie zadać, np. o pierwszą część tego filmu.. wtedy bilety wygrałyby osoby, które oglądały pierwszą część i będąc na drugiej części by się lepiej orientowały w fabule filmu... cóż..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-19 14:54:21

młode mino fajne było nawet,trzeba sie będzie wybrać na 2 :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-19 14:49:26

haaaaa wygraaałaaam a Wy nieeeeeee!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-19 15:11:01

i ?XD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-19 13:21:41

no w Wa- wie to troche za daleko. Więcej bym wydała na dojazd niz na bilety ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1