ROZWIĄZANIE KONKURSU: Sprawdź, czy wygrałaś zestaw kosmetyków Avon!

22 Grudnia 2009

Przedstawiamy listę Laureatek wraz z nadesłanymi przez nie odpowiedziami!

ROZWIĄZANIE KONKURSU: Sprawdź, czy wygrałaś zestaw kosmetyków Avon!
> -->

Zadaniem uczestniczek konkursu Avon było odpowiedzenie na pytanie: Kogo i dlaczego najchętniej obdarowałabyś zestawem kosmetyków Avon? Jak zawsze nadesłałyście mnóstwo bardzo fajnych odpowiedzi i naprawdę trudno było wyłonić te najlepsze.

Pierwsze miejsce

Zestaw In Bloom (woda perfumowana In Bloom by Reese Witherspoon, balsam do ciała In Bloom by Reese Witherspoon, żel pod prysznic In Bloom by Reese Witherspoon) otrzymuje: JOANNA BARSZCZEWSKA ZE SZCZECINA za ogromne poczucie humoru!

„Zestawem kosmetyków AVON obdarowałabym ciocię Gienię spod piątki, z bardzo prostego względu. Cierpi na chroniczny katar i przewlekłą obecność węża w kieszeni, toteż jako wody toaletowej używa przyprawiającej o pierwsze objawy ciąży (ból głowy, mdłości etc.) cieczy o barwie moczu i jednakowoż pachnącej, a ze wspomnianego wcześniej względu polewa się nią naprawdę obficie. Odwiedza nas codziennie i za każdym razem, po otwarciu jej drzwi rodzice przebąkują coś o wnuku, kiedy znikam na długi czas w łazience.

Jako kredki do oczu używa węgla z piwnicy, więc kiedy temperatura na zewnątrz spada poniżej zera, marzniemy niemiłosiernie, bo ciotka przeżywa kryzys wieku średniego, a swoje oczy uważa za wyjątkowy atut wart podkreślenia i węgiel wynosi wiadrami. Cienie ma za to zupełnie darmowe. Wystarczy, że przesoli zupę, a wuj funduje jej całą feerię barw na powiekach - granat, fiolet, potem zieleń i żółć. W sam raz na pochmurne, zimowe dni.

Żal mi kobiety, bo od lat nie zmienia makijażu i wszystkich mieszkańców bloku, kiedy z braku węgla musimy ćwiczyć aerobik w piwnicy przy rytmach Disco-Polo i ogarniając się od pajęczyn.”

Drugie i trzecie miejsce

Zestawy Spotlight (woda toaletowa Spotlight, balsam do ciała Spotlight) otrzymują: KASIA TARNOWSKA Z KRAKOWA oraz AGNIESZKA JASTRZĄBEK Z ŁODZI:

Kasia Tarnowska: Nie mam wątpliwości, że zestawem kosmetyków obdarowałabym moją ukochaną babcię Zosieńkę.  Babcia mimo złotego wieku bardzo dba o swoją urodę. Z tym, że na kosmetykach nie do końca się zna. Zawsze w tym aspekcie lubi się doradzić swojej wnuczki. Ja staram się babcię chronić przed niefortunnymi zakupami, nawet mi się to udaje, dzięki czemu babcia ma mnie za eksperta od kosmetyków. Bardzo ucieszyłaby się, gdyby dostała od swojej doradczyni i "wizażystki" zestaw dobrych jakościowo kosmetyków Avon.  Zwłaszcza ,że podobno ma na oku ...pewnego pana Stasia. Myślę, że mogłaby go oczarować zupełnie nowym lookiem ;)”

Agnieszka Jastrząbek:  „Zestaw podarowałabym Mamie... Za spracowane dłonie...Pamiętam jak opatrywały moje rozbite kolana, prały moje skarpetki, zmieniały tetrowe pieluchy, wycierały nos, głaskały po głowie, robiły śniadania do szkoły i mocno trzymały za rękę w najtrudniejszych chwilach. I tyle w nich miłości... Za zmęczone nogi...Dźwigały mnie przez pierwsze lata mojego życia, przebiegły setki kilometrów po podwórkach mojego dzieciństwa, odprowadzały mnie do szkoły i z powrotem, przetańczyły moje wesele, teraz spacerują po parku za moim synem. I tyle w nich siły...

Za niebieskie oczy...Tyle razy były pełne łez przez moje choroby, niepowodzenia, zwykłe codzienne troski, błahostki, uwagi w dzienniczku i poważne kłopoty z moją ciążą. Ale też tyle razy uśmiechały się radośnie we wszystkich cudownych chwilach mojego życia. I tyle w nich nadziei... Za wielkie serce...Zawsze ujmowało mnie radością życia i optymizmem. Pokazywała mi, że najważniejsze w życiu jest niewidoczne dla oczu i że dobroć jest wyznacznikiem człowieczeństwa. Była i jest ze mną całe moje życie, w tym nieustannym biegu po szczęście.”

Pozostałe nagrody w postaci zestawów kosmetyków do makijażu Magia Luksusu (konturówka do ust, pojedynczy cień do powiek, iskrzący błyszczyk do ust, bezbarwny podkład, tusz do rzęs) otrzymują:

Jarosław Kraśniewski z Łodzi: „Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że opis konkursu jawnie dyskryminuje płeć męską! Kobiety najchętniej same siebie obdarowałyby kosmetykami, także konkurs ten powinien być kierowany właśnie do nas mężczyzn, gdyż to właśnie my najchętniej obdarowujemy swoje ukochane kobiety. Ja osobiście chciałbym sprawić przyjemność takim podarkiem mojej ukochanej dziewczynie, którą choć znam dopiero od niedawna już zdołała mnie oczarować i porwać moje serce! Pytanie 'dlaczego?' jest proste... Chciałbym dla Niej wszystkiego co najlepsze... A znam i cenię markę Avon, sam używam męskiej serii i jestem zadowolony i wiem, że to byłby trafiony i doceniony dar.”

Katarzyna Nikołajuk z Białegostoku: „Najchętniej obdarowałabym zestawem kosmetyków Avon moją mamę, ponieważ poświęciła ona dla mnie połowę swojego dotychczasowego życia, poświęciła swoją figurę, poświęciła swój wolny czas, który mogła przeznaczyć na długie kąpiele, malowanie paznokci, robienie makijażu, itp. Teraz, gdy jestem już dorosła, obdarowałabym ją tymi kosmetykami, aby z ich pomocą mogła znów odnaleźć w sobie tą piękną kobietę, którą codziennie w niej widzę!”

Agata Balińska z Pabianic: „Najchętniej zastawem kosmetyków Avon obdarowałbym panią Bożenkę ze Schroniska dla Zwierząt w Pabianicach. Od 2 lat jestem tam wolontariuszką. Widziałam wiele złego, ale nie mogę się porównywać do p. Bożeny która pracuje tam już od kilkunastu lat. Swoim zapałem i pasją potrafi zarazić niejedną osobę, często poświęcając swój prywatny czas i nie mając nawet chwili na zwykłe zakupy, nie wspominając już o kosmetykach.

Pensja w państwowych placówkach taka jak te, mimo trudu i serca jaki należy włożyć w pracę aby przyniosła jakiekolwiek efekty również nie jest wysoka. Gminy zastawiają się w jaki sposób zarobić na tych biednych i porzuconych zwierzętach nie myśląc o warunkach w jakich żyją a tym bardziej o pracownikach. Myślę, że p. Bożena zasługuje na świąteczny zestaw Avon, aby w końcu mieć z życia coś również dla siebie.”

Bernadeta Kobielak z Gniezna: „Najchętniej obdarowałabym zestawem kosmetyków Avon moją przyjaciółkę Beatkę, która w ostatnim roku przeżyła wiele przykrych chwil, zostawił ją jej mąż, a niedługo potem dowiedziała się, że jest ciężko chora. Cały czas wspieram ją duchowo, ale widzę, jak z pełnej życia i energii silnej kobiety przeistoczyła się w zlęknioną, zniechęconą do życia osobę.

Beata zawsze lubiła dostawać prezenty, a tym bardziej kosmetyki  i może ten zestaw pozwoliłby jej choć na chwilę zapomnieć, że pomimo operacji, nadal jest w pełni kobietą i dodać otuchy w tych chwilach zwątpienia w siebie. Najgorsze, że wydaje mi się, że przez pobyt w szpitalu zatraca coraz bardziej swoją kobiecość. Makijaż przestał istnieć, a kiedyś nie wychodziła z domu bez poprawienia swojej urody.

Chciałabym, aby na nowo odkryła w sobie silną kobietę, aby zaczęła spotykać się z ludźmi, aby uwierzyła w miłość. Avon prowadzi kampanie, w których pokazuje, jak polskie kobiety potrafią być silne mimo choroby, dlatego chciałabym poprzez mój podarunek powiedzieć Beacie, że kobieta jest silną istotą. „

Irena Szewczyk z Drużbic: „Być może to zabrzmi dziwnie, może nawet troszkę śmiesznie, ale w te Święta chciałabym piękny zestaw od Avon podarować mojej ... teściowej. Pewnie nie bez powodu teściowa jest wdzięcznym tematem dowcipów, jednak na szczęście nie mogę ich odnieść do mamy mojego męża.

Moja teściowa to mądra, dojrzała kobieta, która od początku chciała jak najlepiej ułożyć  sobie relacje ze mną. Okazała mi dużo serdeczności i wsparcia, nie  ingerując jednocześnie w to jak układamy sobie z mężem życie świeżo po  ślubie.

Do dziś często radzę się jej w ważnych sprawach, i mimo że dzieli nas spora różnica wieku, mamy wiele wspólnych tematów. Dobrze czujemy się w  swoim towarzystwie i okazujemy sobie wiele serdeczności, bo przecież co  by nie mówić dobra teściowa to wielki skarb!”

 Barbara Rurarz z Lublina: „Mam taką dobrą przyjaciółkę, którą znam od bardzo dawna. W jej oczach widzę wielką tęsknotę za tym, by znowu, jak przed laty, poczuć się wytwornie i elegancko. To jej chciałabym podarować Avon, żeby te oczy znowu były radosne. Każdego dnia widuję ją w lustrze.”

Katarzyna Stankiewicz z Gorzowa Wielkopolskiego: „Najchętniej obdarowałabym nim moją sąsiadkę. To starsza i bardzo zaniedbana kobieta - pewnie nie stać jej na kosmetyki... Jest bardzo pracowita, ale jednocześnie schorowana, opiekuje się wnukami, rzadko się uśmiecha. Mieszkamy koło siebie dziesięć lat i jeszcze nie widziałam jej umalowanej. Jest taka szara i bezbarwna, że aż mi jej żal. Czasem mam ochotę wziąć kosmetyczkę i zrobić jej Makijaż. Pewnie odkryłaby w sobie piękno...”

 

Wszystkim Laureatkom serdecznie gratulujemy!

Wszystkie zestawy możecie obejrzeć TUTAJ.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (104)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-04 13:28:47

Nadal nie ma nagród - niestety raczej ich już nie dostaniemy. Redakcja pewnie już dawno nagrody rozdzieliła między siebie. Skandal.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-07 21:31:40

NIE MA NAGRÓD! PAPILOT NIE WYWIĄZAŁ SIĘ Z OBIETNICY I NAGRODY NIE ZOSTAŁY PRZYSŁANE! SKANDAL! NIE ODPISUJĄ NA MAILE, NIE ODBIERAJĄC TELEFONU! JAK TAK MOŻNA?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-02-25 11:26:39

„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-02-22 16:12:19

„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-02-18 11:51:47

„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-01-21 20:17:07

„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-01-21 14:04:31

„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-01-05 20:25:13

„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-01-09 22:57:13

„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-27 17:52:07

HAHAHAHAHAAHHAAHAHHAHAAHHAAHAHAHAHA LAUREATKA WYMIATA!! TO JEST TO!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-27 14:13:25

przecież o to właśnie chodzi w takich konkursach- odpowiedz ma być ckliwa, pomysłowa, a nie "kosmetyki wzięłabym dla siebie bo jestem zajebi***"". Tutaj liczy się taka odpowiedź, która ma szanse wyróżnić się na tle pozostałych. Właśnie na tym polegają takie konkursy, i chyba każdy kto decyduje się na wzięcie w takim konkursie udziału powinien być tego świadomy, więc nie wiem skąd u Was takie obraźliwe komentarze. Na święta życzę Wam więcej pokory i umiejętności radzenia sobie z porażkami. A zwyciężczyniom serdecznie GRATULUJE!!! :):):)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz