Krzywy NOS? Zmień swój LOS! (KONKURS)

13 Września 2011

Portal Papilot.pl oraz Grupa LUX MED zapraszają do udziału w wyjątkowym konkursie. Do wygrania operacja nosa, zakupy ze stylistą i wyższa samoocena!

idealny nos

Krzywy, zbyt duży, nadmiernie zadarty, za szeroki – problemów z nosem może być wiele. Jeśli patrząc w lustro czujesz, że z innym nosem byłabyś piękniejsza, koniecznie weź udział w konkursie i zawalcz o idealny profil!

O tym, jak bardzo nos może uprzykrzyć życie wie dobrze dr n. med. Lubomir Lembas, współpracujący ze Szpitalem Grupy LUX MED, który w październiku osobiście przeprowadzi wart nawet 12 000 złotych zabieg zwycięzcy naszego konkursu.

Dr n. med. Lubomir Lembas

Specjalizacja: chirurgia plastyczna, chirurgia ogólna

Wykształcenie: Absolwent Akademii Medycznej, doktor nauk medycznych. Członek PolskiegoTowarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej.

Doświadczenie: Klinika Chirurgii Plastycznej Dr A. Sankowskiego. Adiunkt w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie. Asystent, a później adiunkt Kliniki Chirurgii Ogólnej CMKP w Warszawie. Założyciel, przewodniczący, a później opiekun Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Ogólnej CMKP w Warszawie. Opiekun Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP. Wieloletni nauczyciel akademicki w zakresie chirurgii plastycznej i ogólnej w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego Lekarzy w Warszawie. Wykładowca z zakresu chirurgii plastycznej na Wydziale Kosmetologii dla Lekarzy na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Krajowy i międzynarodowy konsultant medyczny firmy Q-med. w dziedzinie Macrolane. Krajowy i międzynarodowy konsultant medyczny firmy Allergan w dziedzinie implantów piersi. Autor i współautor licznych publikacji z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej.

Aby dostać szansę na metamorfozę należy:

1. Zrobić sobie zdjęcie lub wybrać jedno spośród posiadanych. Zdjęcie musi być wyraźnym, kolorowym portretem bez retuszu. Najlepiej bez makijażu. Maksymalna wielkość zdjęcia to 1 MB.

2. Zdjęcie należy przesłać na adres konkurs(at)papilot.pl. W tytuł widomości należy wpisać hasło NOS, a w treści podać: imię, nazwisko, adres, numer telefonu oraz umotywować w kilku zdaniach, dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na wygraną!

Na zgłoszenia czekamy od dziś (tj. 12 września 2011) do najbliższej niedzieli (tj. 18 września 2011) do godziny 23:59. Wysłanie maila jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń zespół specjalistów wybierze 25 osób, które zostaną zaproszone do Warszawy na konsultację chirurgiczną.  Ostatecznie to lekarz wybierze osobę, na której przeprowadzi operację. O terminie konsultacji wybrane osoby zostaną poinformowane 19 września 2011 telefonicznie oraz mailowo, a spotkania z lekarzem odbędą się najpóźniej 25 września 2011 roku. Uczestnicy sami pokrywają koszty dojazdu na konsultacje.

Osoba, która zajmie pierwsze miejsce w konkursie, będzie zobowiązana do udziału w sesji zdjęciowej dokumentującej rezultat operacji plastycznej (zdjęcia zostaną wykonane przed i po zabiegu), reportażu filmowym z przebiegu zabiegu, dokumentującym jego rezultaty oraz udziału w zakupach ze stylistką, będących częścią nagrody za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie.

W KONKURSIE MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ OSOBY OBU PŁCI, KTÓRYCH OGÓLNY STAN ZDROWIA JEST DOBRY, BEZ CHORÓB TARCZYCY, CUKRZYCY I NADCIŚNIENIA.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (190)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-20 12:13:38

haa napisali że było tylko 46 dziewczyn na konsultacji i że były konsultacje 29 i 30 wrzesnia a ja byłam 26 pssss

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-18 21:18:03

też mi napisali odmowne..... gratuluję dziewczynie, która wygrała o ile kogoś wybrali :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-18 18:59:19

do mnie też to samo napisali :P ja myślę że przez te komenty nasze faktycznie wezmą jedną dziewczynę na operację....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-18 18:40:18

podejrzewam ze wyczytali nasze komentarze i sie wystraszyli :D do kazdej pewnie to wysłali :D a zaraz napisza ze "tak ja wygralam" jakos wierzyc mi sie w to niechce:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-18 17:54:02

oooo, wysłali @ z info,że wybrali inną kandydatke. też macie wiadomości? jeśli któraś faktycznie zwyciężyła to niech się pochwali :))))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-17 16:33:23

też jestem rozczarowana i wydałam tyle kasy na ten wyjazd. Wkurza mnie że nie ma żadnego rozwiązania!!! Mimo tego że pewnie by mnie nie wybrali, życzyłabym którejś dziewczynie żeby przynajmiej jednej udało sie zrealizować marzenie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-15 11:35:47

Ja też jestem rozczarowana. NACIĄGACZE

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-14 18:58:59

Nie no papilot sobie w kulki ładnie poleciał......jak wiedzieli że nikogo i tak nie wezmą to po co było bajki opowiadać że się zadzwoni....jestem mega rozczarowana

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-14 14:25:13

dajcie spokój nie ma co idźcie do rzeczników praw konsumenta robmy cos w tym kierunku bo oni nas oszukali najnormalniej w świecie z premedytacja nas tam ściągnęli tylko po to zeby sobie klientów nagrać .... co za oszuści.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-14 11:23:28

ja też wydałam 400zł ! :/ byłam na pierwszej konsultacji, byłam 6 na liście i co ? i nic cisza. Chociaż by zadzwonili albo napisali ,że sie nie dostałam albo ,że któraś sie dostała :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz