KONKURS: Wygraj brązujące kosmetyki Olay!

04 Maja 2009

Mamy dla Was 10 zestawów brązujących kremów do twarzy Olay Total Effects Słoneczna Cera na dzień i na noc!

KONKURS: Wygraj brązujące kosmetyki Olay!

Wraz z nadejściem wiosny kobiety pragną, by ich skóra obudziła się po zimie i odzyskała zdrowy, słoneczny blask. Kremy OLAY Total Effects Słoneczna Cera nie tylko zapewnią delikatną, naturalną opaleniznę w 7 dni, ale także pomogą zredukować aż 7 oznak starzenia skóry.

OLAY Total Effects Słoneczna Cera, stopniowo nadając naturalnie wyglądającą opaleniznę, jednocześnie:

  1. w widoczny sposób redukuje zmarszczki i linie mimiczne,
  2. wyraźnie wygładza strukturę skóry,
  3. nadaje zdrowy odcień szarej cerze,
  4. intensywnie nawilża suchą skórę,
  5. wyrównuje koloryt,
  6. zmniejsza widoczność plam oraz popękanych naczynek,
  7. zmniejsza widoczność porów.

Po nałożeniu kremu na skórę, DHA (dihydroksyaceton) - związek o charakterze cukrowym - działając na powierzchniowe partie warstwy rogowej naskórka, wchodzi w reakcję z aminokwasami obecnymi w keratynie. W jej wyniku dochodzi do utworzenia złocistego pigmentu, a skóra zyskuje delikatną, naturalnie wyglądającą, półtransparentną opaleniznę. Jednocześnie składnik opalający współgra z naturalnym cyklem odnowy skóry - codziennym procesem złuszczania naskórka. Dzięki temu nadmiar DHA zostaje usunięty, a cera zyskuje subtelny słoneczny odcień. Technologia Równomiernego Opalania, wykorzystująca harmonijne następowanie tych procesów, sprawia, że złocisty kolor buduje się stopniowo przez cały tydzień, a codzienne stosowanie kremu pomaga utrzymać opaleniznę na tym samym, optymalnym poziomie intensywności.

Mamy dla Was 10 zestawów produktów OLAY Total Effects Słoneczna Cera - krem na dzień + krem na noc. Jeśli chciałabyś otrzymać jeden z nich, opisz nam krótko historię związaną z Twoją najlepszą przyjaciółką. Badania przeprowadzone na zlecenie marki OLAY pozwoliły lepiej zrozumieć Polki oraz scharakteryzować model najlepszych przyjaciółek XXI wieku. Pokazały, że przyjaźń między kobietami jest relacją ważną i głęboką.

Jakie jest Twoje najmilsze wspomnienie związane z przyjaciółką? A może zaprzyjaźniłaś się z dawnym wrogiem? Czy kobieca przyjaźń bez kłótni może istnieć?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do piątku (tj. 8 maja), do godziny 17. Spośród nadesłanych zgłoszeń i odpowiedzi, jury złożone z członków redakcji Papilota wybierze te najciekawsze, najbardziej wzruszające oraz najzabawniejsze. Lista Laureatek zostanie opublikowana za tydzień, tj. 11 maja.

Odpowiedzi przysyłajcie na adres: konkurs(at)papilot.pl, w tytule wpisując "OLAY" oraz podając swoje imię, nazwisko i adres, pod który będziemy mogli wysłać ewentualną nagrodę.

Przypominamy, że w konkursie mogą wziąć udział tylko zarejestrowane członkinie Papilot Clubu. Jeśli jeszcze nie masz konta, możesz założyć je teraz.

Życzymy Wam powodzenia!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (45)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-01 21:55:28

Ja z moją Przyjaciółką nienawidziłyśmy sie od przedszkola ale pewnego dnia w szkole podstawowej zaczełyśmy rozmawiać o tym co naprawde nas boli .Od tamtej chwili nie rozstajemy się prawie nigdy jesteśmy razem na dobre i złe.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-14 21:29:00

Znam się z moja pzryjaciółką od dziecka , poznałam ja by była matutka i zajadała sobie nie zgadniecie co poczki kwiatów :):) a ja sie do niej przyłączyłam ,z nia nawet pączki kwiatów były apetyczne :) Pomaga mi do dzisiaj nawet w tródnych chwilach życia , bo czesto mnie doświadcza zły los

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-11 19:37:00

[quote="Gosc"]Ja poznalam sie z moja przyjaciulką gdy szlam do przedszkola...zawsze byla przy mnie nawet gdy mając 16 lat trafilam do domu dziecka..zawsze moge na nia liczyc..poprostu kocham ja jak siostre soniu to dla Ciebie :******* [/quote] // super..Historia ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-08 18:25:00

Ja poznalam sie z moja przyjaciulką gdy szlam do przedszkola...zawsze byla przy mnie nawet gdy mając 16 lat trafilam do domu dziecka..zawsze moge na nia liczyc..poprostu kocham ja jak siostre soniu to dla Ciebie :*******

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-08 18:23:00

może w końcu wyświetlą najlepsze prace ! ? A pani nie umie czytać?? Na Wasze odpowiedzi czekamy do piątku (tj. 8 maja), do godziny 17. Spośród nadesłanych zgłoszeń i odpowiedzi, jury złożone z członków redakcji Papilota wybierze te najciekawsze, najbardziej wzruszające oraz najzabawniejsze. Lista Laureatek zostanie opublikowana za tydzień, tj. 11 maja. 11 MAJA.. Pisze jak KROWIE NA ROWIE.. CZARNO NA BIALYM! ;/ Czytajcie ze zrozumieniem.. Dzieweczynie chodziło o to,że wyświetlą zwycięskie prace,bo zwykle nie wyswietlają i nie wiadcomo jak one wyglądaly ;p sa tylko nazwiska zwycięsców a wy od razu na nią najeżdżacie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-07 22:10:00

poszło heh ciekawe nie licze na wygraną ale spoko by było ;p nigdy niewygrywam moze tym razem heh ;p a wiecie ale ja mam główke też sie nie połapałam heh wpisałam (at) chwilke potem załapałam ;p wstyd ;d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-07 20:36:00

Ja z moją przyjaciółką poznałyśmy się jak miałyśmy zaledwie 4 latka :) dziwny trafem wyszłam w tej samej chwili z domu co ona. No i tak się zaczeło . Teraz mamy juz po 16 lat i nadal sie przyjaznimy. Nie było jeszcze dnia abysmy sie nie spotkały. Uwielbiam ją ! Kasiu jezeli to czytasz ;** ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-06 20:14:00

[quote="FetuŚ"][quote][b]Gosc[/b] może w końcu wyświetlą najlepsze prace ! ?[/quote] A pani nie umie czytać?? Na Wasze odpowiedzi czekamy do piątku (tj. 8 maja), do godziny 17. Spośród nadesłanych zgłoszeń i odpowiedzi, jury złożone z członków redakcji Papilota wybierze te najciekawsze, najbardziej wzruszające oraz najzabawniejsze. Lista Laureatek zostanie opublikowana za tydzień, tj. 11 maja. 11 MAJA.. Pisze jak KROWIE NA ROWIE.. CZARNO NA BIALYM! ;/ Czytajcie ze zrozumieniem..[/quote] Ale się laska zbłaźniła...!!!!!!! Sama się naucz czytać ze zrozumieniem...eh.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-06 17:55:00

[quote="versace"][quote][b]FetuŚ[/b] [quote][b]Gosc[/b] może w końcu wyświetlą najlepsze prace ! ?[/quote] A pani nie umie czytać?? Na Wasze odpowiedzi czekamy do piątku (tj. 8 maja), do godziny 17. Spośród nadesłanych zgłoszeń i odpowiedzi, jury złożone z członków redakcji Papilota wybierze te najciekawsze, najbardziej wzruszające oraz najzabawniejsze. Lista Laureatek zostanie opublikowana za tydzień, tj. 11 maja. 11 MAJA.. Pisze jak KROWIE NA ROWIE.. CZARNO NA BIALYM! ;/ Czytajcie ze zrozumieniem..[/quote] Dzieweczynie chodziło o to,że wyświetlą zwycięskie prace,bo zwykle nie wyswietlają i nie wiadcomo jak one wyglądaly ;p sa tylko nazwiska zwycięsców a wy od razu na nią najeżdżacie [/quote] Zgadzam się z Tobą.... - ta która najechała na nią niech lepiej zacznie czytać wypowiedzi innych ze zrozumieniem.. :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-05 21:35:00

Druga edcja maybelline new york do rozdania 6 000 kosmetyków chętne pisać na madziorek11_01@wp.pl :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz