Konkurs Möller`s: Głosujcie na swoje typy - które zdjęcie jest najbardziej UROCZE?

19 Listopada 2012

W konkursie wzięły udział dziesiątki mam. Teraz to Wy zadecydujecie, które zdjęcia powinny zostać nagrodzone.

Konkurs dla mam

Uchwyć piękne RODZINNE chwile z tranem Möller`s!

Przez ostatnie trzy tygodnie wszystkie Mamy-Papilotki mogły wziąć udział w konkursie fotograficznym "Z Möller`s jesień nam nie straszna!".

Było o co walczyć, bo w skład nagrody wchodzi stylowy gadżet dla mamy (Aparat Diana Mini&Flash) oraz zestaw produktów Möller`s dla dziecka:

- Möller`s Tran Norweski;

- Möller`s Tran Norweski o aromacie owocowym;

- Möller`s Tran Norweski o aromacie cytrynowym;

- Möller`s Baby Tran Norweski;

- Möller`s Baby Tran Norweski o aromacie cytrynowym;

- Möller`s Omega-3 Rybki.

Na czym polegało zadanie konkursowe? Wystarczyło pokazać, jak Möller`s dodaje odporności mamie i dzieciom, dbając o zdrowie i dobre samopoczucie całej rodziny. Okazało się, że wśród Was jest mnóstwo SUPERMAM, które powinny być dumne ze swoich rozbrajająco uroczych pociech!

Teraz czas na GŁOSOWANIE!

Mamy do rozdania 5 zestawów nagród i to Wy wspólnie zadecydujecie, w czyje ręce trafią. Wszystkie zgłoszenia biorą udział w głosowaniu do najbliższego wtorku (20 listopada br.), do godziny 23:59. Nagrodzimy 5 autorek zdjęć, które w momencie zakończenia głosowania zbiorą jak największą ilość kliknięć UROCZE. Wybierzcie swoje typy, wspomóżcie te wspaniałe Mamy w walce o nagrody!

====> Wejście do sekcji konkursowej - GŁOSUJCIE!

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-21 13:47:37

ja tez brałam udział w konkursie,niestety mam zbyt malo znajomych,aby wygrac konkurs,ale i tak jestem szczesliwa ze jakies 50 glosow,jest od obcych osob. staralam sie zrobic zdjecia ktore pasuja do tytulu konkursu i na potrzeby tego konkursu.ja takze bardzo zaluje,ze nie decyduje jury,no ale coz,mowi sie trudno.cieszy mnie rowniez to ze posostana mi piekne zdjecia z tego dnia :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-19 16:56:45

przestańcie narzekać! konkurs jest bardzo fajny, a wy nie decydujecie o jego regułach. Decydują głosy,a nie jury i tyle. Gdyby głosowało jury zaraz podniósłby się lament, że pewnie wygrywają osoby, które mają wśród jurorów znajomości... Nie chcecie brać udziału to nie bierzcie. Ja wezmę i powalczę o nagrodę. nawet jeżeli nie wygram, nie będę z tego powodu pisać, że konkurs jest beznadziejny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-18 07:43:00

beznadzieja! zdjęcia, które nie pasują do tematu konkursu, mają najwięcej głosów. Przecież to powinni wybierać sędziowie, jakieś jury a nie ktoś obcy na FB co nie wie nawet o co chodzi i na co głosuje. ŻAL

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-17 15:39:43

konkurs bezsensowny..połowa zdjęć nie na temat, co ma śpiący noworodek do jesieni????i jeszcze sposób wybierania zwycięzcy przez głosowanie - tzn ten kto ma więcej znajomych na FB wygra, chociaż ma zdjęcie nie na temat???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-19 16:56:43

a mi się nawet podobają te zdjęcia, uważam ze są urocze! sama nie brałam udziału bo nie mam dziecka :| ale zagłosowałam juz na mojego faworyta :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-16 20:55:18

ten konkurs nie ma sensu! ktoś wrzuca zdjęcie nijak pasujące do tematu klika 500 razy i wygrywa:(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-16 18:36:44

bez sensu.... Dodałam zdjęcie bo myślałam ,że to konkurs na poziomie, że decyduje jury a nie "głosy"... :/ no nic w takim razie powodzenia.....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1