KONKURS DLA SINGIELEK (I NIE TYLKO): Wyślij walentynkę Chuckowi i wygraj supernagrody!

3,2,1 – Walentynki! Nie wiesz, z kim spędzić wieczór 14 lutego? A może masz dosyć walentynkowej propagandy? Oto nasza propozycja – boski chłopak i mnóstwo słodkości!
KONKURS DLA SINGIELEK (I NIE TYLKO): Wyślij walentynkę Chuckowi i wygraj supernagrody!
13.02.2011

Być singielką w Walentynki? To czysta przyjemność! Po pierwsze, nie musisz głowić się nad tym, w co się ubrać. Po drugie, masz wolny wieczór, który możesz spędzić jak tylko Ci się podoba, nie dostosowując do nikogo swoich planów. Po trzecie, możesz spotkać się z pewnym wyluzowanym przystojniakiem, który obsypie cię całym mnóstwem pyszności!

A może Twój facet uważa, że romantyzm to strata czasu i bojkotuje Święto Zakochanych? Nic straconego, bo znamy pewnego słodkiego uwodziciela, specjalisty w dziedzinie lizania, który walentynki świętuje...

…Chupa Chuck

Obieżyświat i pasjonat lizaków. Był Beatlesem, widział z bliska Księżyc, kandydował na prezydenta, miał wszystkie modelki i nic go nie rusza... Chuck podobno nigdy się nie spieszy, on zawsze czeka. A w walentynki może trafić właśnie w Twoje ramiona!

Wystarczy, że weźmiesz udział w walentynkowym konkursie i prześlesz nam swój projekt walentynki dla Chupa Chucka. Mile widziane listy, wiadomości, rysunki, obrazy, kolaże, wiersze, rymowanki, grafiki i wszystko to, co tylko podpowie Wam wyobraźnia. Najlepsze projekty wybierze Chupa Chuck we własnej osobie, a do wyróżnionych przez niego dziewczyn trafią walentynkowe nagrody!

Chłopak do poduszki i słodki przysmak

Mamy do rozdania 3 zestawy nagród:

I miejsce. Maskotka Chupa Chuck +2 duże lizaki Chupa Chups

II miejsce. Maskotka Chupa Chuck + 1 duży lizak Chupa Chups

III miejsce. Maskotka Chupa Chuck

Weź udział w konkursie! Nie zwlekaj, a być może szczęście uśmiechnie się właśnie do Ciebie! Liczy się pomysł, poczucie humoru i romantyczna dusza! Niech Chuck zostanie Twoim chłopakiem do łóżka (miła z niego przytulanka!), a lizaki osłodzą każde smutki.

Co zrobić, aby wygrać?

Przystąp do likepage’u Chupa Chuck… WYLUZUJ na Facebook’u, a na adres konkurs(at)papilot.pl wyślij swój pomysł na walentynkę dla Chucka. Do zgłoszenia konkursowego dołącz imię, nazwisko, adres oraz telefon, a w temat maila wpisz WYZNANIE Miłości DLA CHUCKA.

Na zgłoszenia czekamy od dzisiaj do niedzieli do godziny 23:59. W poniedziałek około godziny 12:00 opublikujemy listę Laureatek, które wybierze redakcyjne jury w porozumieniu z Chupa Chuckiem.

Powodzenia!

Komentarze (25)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.02.2011 16:27
nie widzę kto wygrał......gdzie znajduje się lista laureatów....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.02.2011 12:10
gdzie bedzie lista??
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.02.2011 11:13
Chuck weź mnie tu i teraz! KOCHAM CIĘ!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.02.2011 11:07
ja wyslalam na adres redakcji, bo niestety e-mail do mnie wracal
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.02.2011 08:45
Bardzo fajny konkurs, mi wyszystko wchodzi :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo