ŚWIĄTECZNY KONKURS: Wygraj torebkę Batycki i zapas cukierków Verbena!

Spróbuj swojego szczęścia i weź udział w naszym konkursie! Do wygrania skórzana torebka i pyszne cukierki o smaku głogu.
ŚWIĄTECZNY KONKURS: Wygraj torebkę Batycki i zapas cukierków Verbena!
18.12.2010

Czy wiesz jak mocne jest Twoje serce i jaka jest jego wydolność? W czasie, kiedy przeczytasz ten tekst przepompuje ono niemal całą krew w Twoim organizmie!

To właśnie nieustanna praca serca ciągle nas napędza i pozwala cieszyć się życiem. Na co dzień jednak o tym zapominamy, prowadząc niezdrowy tryb życia sprzyjający zaburzeniom i dysfunkcji w pracy serca…

serce dla zdrowia

Postaraj się zmienić złe przyzwyczajenia. Przede wszystkim wzbogać codzienną dietę o kardioprotekcyjne flawonoidy, które wzmacniają i regulują pracę serca. Bogatym źródłem flawonoidów jest ekstrakt z owoców głogu - ich dobroczynne dla serca działanie potwierdzone zostało wieloma badaniami naukowymi. - Głóg poprawia przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, obniża ciśnienie tętnicze krwi i zwiększa tolerancję wysiłku a także hamuje powstawanie blaszek miażdżycowych w tętnicach. Pomaga więc utrzymać serce w dobrej kondycji, co ma szczególne znaczenie dla osób doświadczających dolegliwości z nim związanych - tłumaczy lek. med. Małgorzata Sikora-Frąc, specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog.

zdrowie do serca

Z myślą o tych, którym zdrowie leży na sercu stworzono cukierki Verbena Głóg (2,20 zł/60 g). Znajdziesz w nich wyciąg z owoców głogu zawierający dobroczynne dla serca flawonoidy. Uzupełnieniem receptury są wzmacniające organizm ekstrakty z hibiskusa i pokrzywy. Cukierki Verbena nie zawierają żadnych sztucznych barwników czy konserwantów, a obecne w nich ziołowe wyciągi pozyskiwane są z roślin uprawianych w najczystszych ekologicznie górskich regionach. Unikalny zestaw ziół wzbogaca słodką przyjemność cukierków Verbena Głóg o wartościowe składniki korzystnie wpływające na nasze dobre samopoczucie. Zdrowy styl życia może mieć teraz wyjątkowo pyszny smak.

Konkurs! Wygraj zapas cukierków Verbena Głóg i torebkę marki Batycki! Mamy do rozdania 5 zestawów!

Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: W ilu wersjach smakowych występują cukierki Verbena?

Maile z odpowiedziami wysyłajcie na adres redakcja(at)papilot.pl. W treści zgłoszenia konkursowego podaj imię, nazwisko oraz adres, w tytule - hasło VERBENA.

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli do godziny 23:59. Nagrodzimy co 100. prawidłową odpowiedź (aż do wyczerpania zapasów), a listę Laureatek opublikujemy w poniedziałek około godziny 12.

Komentarze (44)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2011 22:52
polecam sprawdzone cukierki glogowe firmy Reutter
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2011 22:49
ja zawsze jestem wierna tylko oryginalnym cukierkom głogowym firmy Reutter. Reuttera są z tradycjami i zawsze oryginał to oryginał !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2010 13:10
Moja córka wygrała kosmetyki oriflame na światecznym rok temu. Nagrody nie ma do tej pory:(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.12.2010 22:45
Jest 8 smaków
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2010 21:43
jest 8 ale na stronie verbeny jest 7 :-/ wiec co oficjalne
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo