Konkurs: Papilotki odpowiadają Guinnessowi!

Superzabawa, wszystkie chwyty dozwolone! Coś dla pomysłowych i kreatywnych dziewczyn, które chcą zaistnieć w mediach. TYLKO DLA KOBIET - FACETOM WSTĘP WZBRONIONY! Pokażmy im, na co nas stać!
Konkurs: Papilotki odpowiadają Guinnessowi!
12.08.2008

Papilot ogłasza wyjątkowy konkurs skierowany tylko dla kobiet!

Jesteś pomysłowa i kreatywna? Chciałabyś zaistnieć w mediach? Oto szansa dla Ciebie!

W zeszłym tygodniu na łamach naszego serwisu mogłyście obejrzeć poniżający kobiety spot reklamowy piwa Guinness. Jeśli jeszcze go nie widziałaś, możesz zrobić to teraz. Każdej z nas taka reklama mogła podnieść ciśnienie, dlatego Papilot zrealizuje analogiczny spot reklamowy, ale tym razem to faceci zostaną ośmieszeni.

Na czym polega konkurs?

Zadaniem uczestniczki jest napisanie scenariusza do maksymalnie 60-sekundowego filmu reklamowego dowolnego kobiecego napoju - soku, piwa, lemoniady. Spot miałby być odpowiedzią na poniżającą kobiety reklamówkę Guinnessa. Reklama musi być ironiczna i prześmiewcza wobec facetów, wykorzystująca wszystkie stereotypy płciowe.

Wszystkie chwyty dozwolone! Pokażmy facetom, że nie jesteśmy gorsze i nie brak nam pomysłowości!

Co możesz wygrać?

Przede wszystkim Twój scenariusz zostanie zrealizowany, zyskasz możliwość zaistnienia w mediach oraz status Asystenta Reżysera podczas realizacji spotu. Ponadto, będziesz miała realny wpływ na produkcję swojej reklamy, zostaniesz bohaterką naszego reportażu, a także otrzymasz komplet przepięknej bielizny Victoria’s Secret - ulubionych fatałaszków gwiazd i modelek.

W komisji oceniającej Wasze scenariusze zasiadać będą: Redaktor Naczelna Papilota, Dyrektor Artystyczny, Dyrektor Marketingu G7 Media oraz uznany reżyser spotów reklamowych.

Scenariusze nadsyłajcie na adres: redakcja(at)papilot.pl, z dopiskiem „Scenariusz reklamy”, do 10 września 2008 r. wraz z poniższym oświadczeniem:

„Zaświadczam, że jestem autorką wyżej wymienionego scenariusza zgodnie z ustawą o prawie autorskim oraz akceptuję Regulamin Konkursu”.

UWAGA!

konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla zarejestrowanych Papilotek. Jeśli jeszcze nie masz konta na Papilocie, możesz założyć je teraz.

Biorąc udział w konkursie, automatycznie godzisz się na Regulamin. Regulamin dostępny w zakładce Papilot Clubu.

Polecane wideo

Komentarze (81)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2008 08:09
no to się zacznie wojna płci....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.08.2008 13:42
Nie JesteśMy gorSZe Ale DuuuZo SprytniejszE Od Płci brzydkiej wiec trzeba ich przechytrzyc....komentarz na drugim miejscu podemną jest jak najbardziej ok...pokazemy naszą gracje elegancje i klase;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2008 14:27
Damy Rade Pokazemy ze jestesmy lepsze
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.08.2008 10:41
"Pokażmy facetom, że nie jesteśmy gorsze..." Po tej reklamie pokazalibysmy im, ze jestesmy na tym samym poziomie :/ Dobrze, ze jest tyle komentarzy, ktorych zdanie podzielam ;) To jest dowod na to, ze nie jestesmy gorsze, a nie odpowiedz na ich spoty.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.08.2008 22:40
"nie nie nie.... niema sensu robić reklamy poniżającej facetów bo wyszło by na to że jesteśmy równe umysłem z nimi...tu trzeba czegoś subtelnego...czegoś z klasa..." hihihi.. podzielam zdanie mojej przedmówczyni :))
odpowiedz

Polecane dla Ciebie