KONKURS: Wygraj Reebok Run Tone!

Ultramodne, seksowne, a przede wszystkim superwygodne. Formujące nogi i pośladki buty Reebok Run Tone teraz mogą być Twoje!
KONKURS: Wygraj Reebok Run Tone!
06.09.2010

Idealne buty do biegania to takie, w których każdy bieg będzie efektywny, a jednocześnie przyjemny. Przygotowując się do pobicia rekordu na bieżni, zadbaj o sportowy szyk i stuprocentowy komfort. Pomogą ci w tym formujące nogi i pośladki buty Run Tone marki Reebok.

Ich rewolucyjna technologia oparta jest na systemie ośmiu podkładek balansujących umieszczonych w podeszwie buta. Podczas biegu powietrze umieszczone w podkładkach przemieszcza się od pięty aż po palce - w tą i z powrotem - zmuszając mięśnie do intensywniejszej pracy. Taki sposób na efektywne biegowe treningi wybrali Lewis Hamilton - mistrz Formuły 1 oraz Helena Christensen – duńska modelka i twarz kolekcji Reebok w 2010 roku.

Jednak Reebok Run Tone to nie tylko doskonała jakość, ale również nowoczesny design. Cechuje go sportowy styl i śmiała kolorystyka – idealna dla kobiet! Kompozycja designu  i najnowocześniejszych technologii stawia najnowsze buty Reebok na czele peletonu tradycyjnych sportowych butów do biegania.

Chciałabyś modelować swoje nogi i pośladki w Reebok Run Tone?

Weź udział w naszym konkursie! Mamy do rozdania 5 par sportowych butów Reebok Run Tone w czarno-jagodowym odcieniu.  Co zrobić, aby wygrać? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie konkursowe:

W jaki sposób działają buty Reebok RunTone?

A. biegając w tych butach sprawiasz, że Twoje pośladki i uda stają się bardziej jędrne i seksowne dzięki specjalnej podkładce balansującej wbudowanej w podeszwę.

B. specjalna podkładka balansująca w podeszwie buta ma właściwości antypoślizgowe i pomaga utrzymać równowagę podczas ćwiczeń

C. bezszwowa konstrukcja buta minimalizuje obtarcia skóry podczas biegu

Na Wasze odpowiedzi czekamy dzisiaj między godziną 19:00 a 22:00 pod adresem redakcja(at)papilot.pl. W treści zgłoszenia konkursowego wpisz swoją odpowiedź, numer buta, imię i nazwisko oraz dane teleadresowe. Nagrodzimy co dziesiątą prawidłową odpowiedź, aż do wyczerpania zapasów. Wyniki i listę Laureatek opublikujemy już jutro około godziny 12.

Sponsorem nagród jest Reebok International Ltd., właściciel m.in. marki Reebok, czołowy światowy projektant, producent i dystrybutor obuwia, strojów i sprzętu sportowego do fitness oraz do użytku codziennego.

Więcej na www.reebok.com

Komentarze (261)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2010 13:39
napisałam do redakji e-miala...ciekawe czy uzyskam odp :PP
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2010 13:35
dzwoniłam - zajęte
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2010 13:29
SĄ JUŻ NA GŁÓWNEJ STRONIE :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2010 13:21
Do mnie rano dzwonił jakiś numer 2 razy, ale miałam wyłączone dźwięki, bo spałam :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2010 13:16
to czemu ty nie zadzwonisz?;>
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo